Ніякої передоплати!

Мінітрактор KUBOTA BX1

  

Мінітрактор Kubota BX1 Gensho в Україні

На сайті компанії «Мотокосмос» продається великий асортимент японської техніки для домашнього господарства, бізнесу, виконання будівельних робіт в умовах обмеженого простору. У тому числі закуповуються старі моделі, які пробули в експлуатації 15-30 років, при цьому вони в хорошому стані. У магазині одна з перших моделей виробника Кубота - BX1 Gensho. Розглянемо технічні характеристики трактора. Відзначимо відразу, що техніка має просту комплектацію. 

 Купити мінітрактор Kubota BX1 Gensho в Україні: характеристики двигуна

Техніка оснащується 18-сильним 3-циліндровим дизельним двигуном. Розташування циліндрів рядне вертикальне. Система охолодження рідинна з примусовою циркуляцією. Повітряний фільтр розташований, як і у всіх сучасних комплектаціях, перед радіатором. Масляної ванни немає, повітряний фільтр доведеться періодично знімати і продувати компресором. Витрата палива, в залежності від типу робіт, 1,5-4 літри за годину. Заливати можна будь дизельне паливо. Приводами звернути увагу на міні-трактори Kubota BX1 Gensho, купити їх з доставкою є невибагливість, економічна витрата палива.

Мінітрактор Kubota BX1 Gensho купити в Motokosmos: ходова, гальмівна системи, гідравліка, управління

Даний трактор має тільки задній привід, регульовані колії. Малий радіус розвороту від 2,5 метрів. Грунтозачепи розташовані тільки на задніх колесах.

Гідравліка односекційна трехточечная. Вантажопідйомність до 300 кг, але цього цілком достатньо для роботи на городах і невеликих польових ділянках. ВВП двошвидкісний.

У техніку впроваджені прості рішення, але цього цілком вистачає для виконання основних завдань на городі і польовому ділянці. Звернемо увагу, що ціна минитрактора Kubota BX1 Gensho приблизно така ж, як у нового китайського минитрактора аналогічної потужності.

  1. Управління класичне без гідропідсилювача.
  2. Приладова панель оброблена пластиком з примітивними лічильниками, але є всі вимірювачі.
  3. Коробка передач (3 + 1) х2.
  4. Є блокування диференціала заднього моста.
  5. Важелі гідравліки з вибором положення і глибини.
  6. Основний, ручний газ, роздільний гальмо, однодискове зчеплення.

Таким чином, компоненти управління практично не відрізняється від простих китайських аналогів. Ціни на міні-трактори Kubota BX1 Gensho в Україні також не відрізняються від нових китайських аналогів. Для покупки японської техніки звертайтеся до відділу продажів компанії «Мотокосмос». Ви можете звернутися в месенджер, заповнити заявку на сайті, зателефонувати у відділ продажів. Техніка приходить через 1-2 дня після підтвердження замовлення. Оплачується товар готівкою при отриманні. Є можливість оформлення вигідною розстрочки.

Наші бренди
  • © 2012—2022 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs