Ніякої передоплати!

Мототрактор 195 ДИКИЙ ВЕПР

Мототрактор ДИКИЙ ВЕПР 195: найкраща бюджетна модель

Відмінний мото трактор, випущений виробником ДИКИЙ ВЕПР, отримав багато позитивних відгуків від українських аграріїв та фермерів. Його ефективно застосовують на земельних ділянках невеликої площі для різноманітних завдань завдяки агрегатуванню з наважками. Інтернет-магазин "Мотокосмос" пропонує широкий асортимент мото тракторів під різний бюджет. ДИКИЙ ВЕПР 195 також можете купити на нашому сайті.

Мототрактор ДИКИЙ ВЕПР 195 : застосування

Компактна та маневрена техніка застосовується у сільському господарстві, саду, фермерстві, невеликих комунальних підприємствах. Ось основні функції, які може виконувати мото трактор ДИКИЙ ВЕПР 195:

  1. Обробка ґрунту - спецтехніка ДИКИЙ ВЕПР 195 при агрегатуванні плугом, фрезою, бороною, культиватором або сівалкою виконує повний спектр робіт на земельній ділянці, починаючи з оранки і закінчуючи збиранням та транспортуванням врожаю;
  2. Догляд за плодовими деревами - сади ще один поширений в Україні вид заробітку, фруктові дерева потребують обробітку ґрунту, внесення підживлення, знищення шкідників, все це можна швидко і якісно здійснити за допомогою мототрактора. ;
  3. Комунальні роботи - чищення територій від погодних опадів, викопування траншей, транспортування гілок та сміття.

Мототрактор ДИКИЙ ВЕПР 195: технічні характеристики

Ця модель обладнана дизельним двигуном з потужністю 15 кінських сил. Захист від перегріву здійснюється водяним охолодженням. Запускається силовий агрегат електричним та ручним стартером швидко та легко. Акумулятор для нього йде у комплекті. Паливний бак об'ємом 6 літрів. Мототрактор ДИКИЙ ВЕПР 195 укомплектований механічною коробкою передач з 6 перемиканнями вперед та 2 назад. Цього діапазону швидкостей достатньо виконання більшості сільськогосподарських завдань. На приладовій панелі мототрактора ДИКИЙ ВЕПР 195 розміщені датчики тиску масла, рідини, що охолоджує, лічильник мотогодин, а також вольтметр. Електроперемикачі розташовані на рульовій колонці.

Барабанні гальма та зручне кермо забезпечують комфортне для оператора водіння. Також це супроводжує регульоване сидіння та ергономічно розташовані важелі управління. Світлотехніка мототрактора ДИКИЙ ВЕПР представлена ​​галогенною фарою та габаритними вогнями. Є захист від бруду як міцних крил над колесами. Одноточковий гідравлічний механізм призначений для агрегатування наважок.

Мототрактор Дикий Вепр 195 відрізняється такими перевагами від своїх конкурентів-аналогів: посилена задня рама, комфортне сидіння з пружинами, більш енергоємний генератор для зарядки акумулятора в 45 Ампер, тракторна коробка передач з блокуванням диференціала, крила регулюються три приводні ремені, збільшений діаметр задніх півосей, передня та задня колії регулюються, збільшений діаметр коліс.

Продаж мототракторів ДИКИЙ ВЕПР 195 в Україні

Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує широкий вибір сільськогосподарської техніки за вигідними цінами. У каталозі можна замовити мототрактор ДИКИЙ ВЕПР 195. Купити новий агрегат ДИКИЙ ВЕПР 195 можна на сайті. Оплата можлива готівковим та безготівковим способом, у кредит чи розстрочку. Доставка мототрактора ДИКИЙ ВЕПР 195 здійснюється по всій країні.

Технічні характеристики:

Потужність двигуна 15 к.с./11,03 кВт
Привід 4х2
Тип двигуна 4-тактний, дизельний двигун
Охолодження водяне
КП шестерна, комбінованого типу (3+1)х2
Блокування заднього диференціалу немає
Зчеплення 2-х дискове
Гальма сухого типу. Барабан
Колія передніх коліс 950-1320
Колія задніх коліс 880–1320
Розмір передніх шин 5.00-12
Розмір задніх шин 6.50-16
Габариты, мм 2200х1300х1300
Обсяг паливного бака 10 л
Вага трактора 515 кг
Потужність, к.с.: 15 к.с.
Привід: 4х2
Регульована колія: регулюється
Додатковий генератор: є
Гідравліка: Двосекційна
Навісне обладнання в комплекті: є
Розмір задніх коліс: 6,5-16,0
Розмір передніх коліс: 5,0-12,0
Блокування: диференціала
Комплект: фреза та плуг
Наші бренди
  • © 2012—2022 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs