Ніякої передоплати!

Мототрактор ДМТЗ 180 МАСТЕР + 1,2М ФРЕЗА

Мототрактор ДМТЗ 180 Майстер + 1,2 М фреза: характеристики моделі

Коли потужності мотоблока вже недостатньо, а на міні-трактор або повноцінний агрегат не вистачає засобів, відмінним вибором стає мототрактор. Дана спецтехніка відрізняється найнижчою ціною в цій категорії транспорту, компактними розмірами та багатофункціональністю за рахунок підключення різного навісного обладнання. Універсальний мототрактор ДМТЗ зарекомендував себе позитивно в Україні. Потужний двигун та широка комплектація зробили модельний ряд від виробника ДМТЗ незамінною технікою у сільському господарстві, фермерстві та комунальній галузі. Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує багатий асортимент мото тракторів від ДМТЗ та інших брендів світового масштабу.

Застосування мототрактора ДМТЗ

Така техніка як мототрактор виконує безліч функцій за рахунок оснащення її валом відбору потужності та агрегатуванням різноманітними наважками. Найчастіше мототрактор ДМТЗ 180 Майстер застосовується у таких цілях:

  1. Земельні роботи - маленький агрегат ДМТЗ виконує повний цикл робіт з обробки землі, підготовки до посіву, для посіву зернових та овочевих культур, підгортання та прополювання міжрядь, внесення мінеральних добрив, збору та транспортування врожаю; /li>
  2. Фермерство - на фермі мототрактор ДМТЗ 180 Майстер активно використовується для заготівлі корму тваринам, косовиці трави, чищення територій від сміття та відходу, транспортування невеликих вантажів;
  3. Комунальні роботи - в комунальних організаціях також в арсеналі часто є мототрактор ДМТЗ 180 Майстер для виконання різних робіт зі збирання територій.

Мототрактор ДМТЗ 180 Майстер: технічні характеристики

Мототрактор ДМТЗ 180 Майстер обладнаний дизельним двигуном з потужністю 18 кінських сил. Захист від перегріву здійснюється рідинною системою охолодження, яка на сьогоднішній день вважається найефективнішою в даній задачі. Запускається двигун швидко в будь-який час року за допомогою електричного або ручного стартера. Акумулятор є у комплекті. Щоб можна було довго працювати без дозаправки, техніка ДМТЗ оснащена паливним баком з об'ємом 9 літрів. Також варто відзначити економну витрату палива. Механічна коробка справляється зі своїм завданням ефективно і має 6 перемикань вперед і 2 назад. На панелі приладів розміщені всі необхідні для керування транспортом датчики та показники.

Барабанні гальма та зручне кермо забезпечують маневреність та хорошу керованість. Для комфортної роботи мототрактор ДМТЗ 180 Майстер обладнаний м'яким сидінням із регулюванням. Широка колісна база збільшила кліренс транспорту. Щоб працювати на світанку та пізно ввечері, є галогенні фари та габаритні вогні. Гідравлічна система представлена ​​заднім п'ятиручковим шківом і переднім гідроциліндром з набором гідроприводів. Передня та задня колії регулюються у широкому діапазоні. Є опція блокування диференціалу, що запобігає пробуксуванню.

Продаж мототрактора ДМТЗ 180 Майстер в Україні

Купити новий мототрактор ДМТЗ 180 Майстер із фрезою 1,2 м у комплекті за найнижчою ціною можна у нашому інтернет-магазині. Щоб замовити модель, перейдіть в каталог і виберіть потрібну за характеристиками. Усього пару кліків і транспорт буде на шляху до вашої адреси. Оплата мототрактора ДМТЗ можлива готівковим та безготівковим способом, у кредит чи розстрочку. Доставка по всій країні.

Технічні характеристики:

Потужність двигуна 18 к.с./13,24 кВт
Привід 4х2
Тип двигуна 4-тактний, дизельний двигун
Охолодження водяне
Модель двигуна 1100
КП шестерна, комбінованого типу (3+1)х2
Блокування заднього диференціалу немає
Зчеплення 2-х дискове
Гальма сухого типу. Барабан
Колія передніх коліс 950-1320
Колія задніх коліс 880–1320
Розмір передніх шин 6.50-12
Розмір задніх шин 6.50-16
Габариты, мм 2400х1300х1300
Обсяг паливного бака 12 л
Вага трактора 550 кг
Виробник: ДМТЗ
Потужність, к.с.: 18 к.с.
Привід: 4х2
Регульована колія: регулюється
Додатковий генератор: є
Гідравліка: Двосекційна
Навісне обладнання в комплекті: є
Розмір задніх коліс: 6,5-16,0
Розмір передніх коліс: 6,5-12,0
Блокування: диференціала
Комплект: фреза та плуг
Наші бренди
  • © 2012—2022 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs