Ніякої передоплати!

Мототрактор ДМТЗ 224 (4х4) + 1.3 М фреза

Купити мототрактор ДМТЗ 224 (4Х4) із 130-см фрезою

Інтернет-магазин "Мотокосмос" пропонує повнопривідні комплектації мототракторів часто користуються величезною популярністю у власників домашнього господарства, оскільки вони відрізняються підвищеною прохідністю. В першу чергу така спецтехніка оснащена переднім двигуном, що підключається і відключається, з цієї причини регулюється витрата палива, збільшується тягова сила в потрібний момент. На комплектацію ДМТЗ 224, як на інші аналоги, поширюється розстрочка та кредит. Зокрема мото трактор ДМТЗ 224 має інші переваги, які розглянемо нижче у вигляді технічних характеристик.

Замовити новий мототрактор ДМТЗ 224 (4Х4) Україна: силовий агрегат, паливна система, охолодження

Ціна мототрактора ДМТЗ 224 на порядок нижча, ніж класичного мінітрактора, за рахунок того, що стоїть одноциліндровий двигун замість трициліндрової комплектації. Система охолодження рідинна, але доповнюється лише помпою. За класикою спецтехніка ДМТЗ 224 оснащена паливною системою з безпосереднім упорскуванням, коли дизель запалюється під високим тиском. Запускається стартер вручну та від ключа. Акумулятор стоїть на ДМТЗ 224, але він досить слабкий, тому прогрівати двигун доведеться дідівським методом – гарячою водою через розширювальний бак радіатора.

Купити новий мототрактор ДМТЗ 224 Україна: характеристики ходової та гальмівної систем

Мото трактор ДМТЗ 224 - техніка із комбінованим приводом. Крутний момент від двигуна на задню вісь передаються за допомогою двох ременів внатяжку. Задній та передній міст з'єднується в мототракторі ДМТЗ 224 за допомогою кардана. Попереду та позаду колії регулюються, тобто техніка ДМТЗ 224 адаптована під міжрядні роботи на городах. Попереду стоїть стандартна гума, ззаду – широка шина.

 Замовити мототрактор ДМТЗ 224.Гідравлічна система

Підйомний механізм мототрактора ДМТЗ 224 представлений триточкою, що дозволяє підключити великий спектр причіпного та навісного обладнання. Техніка ДМТЗ 224 має вантажопідйомність навішування до 300 кг. Вал відбору потужності дозволяє підключати активні агрегати. Каталог пропонує великий спектр обладнання для цієї моделі.

Мототрактор ДМТЗ 224 та компоненти управління

У комплектації немає якихось особливих функцій. Кермо без гідропідсилювача. На простій панелі лише три лічильники, без вимірювача кількості палива в баку. Блокування диференціалу немає. Коробка передач стандартна, 6+2 з верхніми та нижніми передачами. Управління гідравлікою реалізовано у вигляді окремо винесеного важеля, на підйом та опускання. Природно, завдяки простим рішенням ціна набагато нижча, ніж у інших аналогів.

Як придбати мототрактор ДМТЗ 224?

Щоб купити модель ДМТЗ 224, звертайтесь до відділу продажу. Надається вигідний кредит. Доставка безкоштовна, оплата за придбання при отриманні товару.

Технічні характеристики:

Потужність двигуна 22 к.с./16,18 кВт
Привід 4х4
Тип двигуна 4-тактний, дизельний двигун
Охолодження водяне
Обсяг двигуна 1169 см3
Діаметр циліндра 105х135
КП шестерна, комбінованого типу (3+1)х2
Блокування заднього диференціалу немає
Зчеплення 2-х дискове
Гальма сухого типу. Барабан
Колія задніх коліс 950-1320
Розмір передніх шин 4.50-14
Розмір задніх шин 9.50-16
Вал відбору потужності 540 об/хв
Габариты, мм 2500х1350х1400
Обсяг паливного бака 10 л
Вага трактора 620 кг
Виробник: ДМТЗ
Потужність, к.с.: 22 к.с.
Привід: 4х4
Регульована колія: регулюється
Додатковий генератор: є
Гідравліка: Двосекційна
Навісне обладнання в комплекті: є
Розмір задніх коліс: 9,5-16,0
Розмір передніх коліс: 4,0-14,0
Блокування: диференціала
Комплект: фреза
Наші бренди
  • © 2012—2023 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs