Ніякої передоплати!

DW 150RN + КОМПЛЕКТ Мототрактор

Купити мототрактор DW 150 RN

Інтернет-магазин «Мотокосмос» пропонує цілий каталог мототракторів для домашнього господарства, враховуючи те, що така техніка має великий попит. Україна багата на великі городи, присадибні сади, тому необхідна механізація всіх робіт на ділянках від 10 до 150 соток. Новий мототрактор DW 150 RN – це спецтехніка, яка підходить для домашнього господарства. Окрім оранки, обробки фрезою, посадки, культивації, збирання врожаю, модель виконує й інші завдання. За допомогою навісного та причіпного обладнання модель косить траву, перевозить вантажі, забирає сніг. Ціна швидко окупається, якщо всі перелічені види робіт мототрактор DW 150 RN виконує на замовлення. Ви можете сплатити за товар відразу, при отриманні, але також є вигідна розстрочка (кредит). Розглянемо технічні дані та переваги комплектації DW 150 RN.

Замовити новий мототрактор DW 150 RN з якісною начинкою під капотом

Спецтехніка ДВ150 РН оснащена одноциліндровим силовим дизельним агрегатом з номінальною потужністю 16 кінських сил. Радіатор, вентилятор перебувають збоку. Розширювальний бак для водяної системи охолодження розташований під капотом (перед паливним баком). Водночас вентилятор виконує функцію електрогенератора. Попереду перед паливним баком розташований акумулятор на 36 А/год. Мото трактор DW 150 RN оснащений механічною паливною системою з безпосереднім упорскуванням. Об'єм паливного бака – 10 літрів.

Мототрактор DW 150RN та особливості ходової системи

Міткий момент передається від двигуна на ходову частину за допомогою двох ременів внатяжку. Щодо цього мототрактор ДВ150 РН має плюси та мінуси. Плюси полягають у тому, що ремені можна легко поміняти на нові компоненти і ціна такої заміни низька. З іншого боку, така техніка має нижче тягове зусилля. Найчастіше як мото трактор DW 150 RN, так і інші схожі аналоги мають привід 4х2. Обидві колії регулюються, тому після налаштування можна проводити міжрядну обробку культур. Блокування заднього диференціала немає.

Мототрактор ДВ150 РН з одноточковим зчепленням

Одноточка – універсальна зчіпка для мотоблочного обладнання. На сайті можна замовити всі агрегати на мототрактор ДВ150 РН: картоплекопалку, плуги, культиватори, підгортачі, картоплесаджалку, граблі, сівалку, обприскувачі. Можливий продаж усіх комплектацій у кредит по Україні. Активні агрегати працюють від ременя.

Мототрактор DW 150RN із простим керуванням

Завдяки впровадженим простим рішенням мототрактор DW 150 RN можна купити за невисоку вартість. Комплектація йде без гідропідсилювача, але обертається кермо легко. На панелі приладів всього три лічильники і четвертий - електронний амперметр внизу. КПП на DW 150 RN стандартна - (3+1) х2. Важель має як стандартний режим на підйом і опускання навішування, так і плаваючий режим.

Замовляйте DW 150 RN за телефоном. Доставка безкоштовна.

Технічні характеристики:

Потужність двигуна 16 к.с./11,77 кВт
Привід 4х2
Тип двигуна 4-тактний, дизельний двигун
Охолодження водяне
Діаметр циліндра 110х95
КП шестерна, комбінованого типу (3+1)х2
Блокування заднього диференціалу немає
Зчеплення 2-х дискове
Гальма сухого типу. Барабан
Колія передніх коліс 950-1320
Колія задніх коліс 880–1320
Розмір передніх шин 5.00-12
Розмір задніх шин 6.50-16
Габариты, мм 2200х1300х1300
Обсяг паливного бака 10 л
Вага трактора 515 кг
Виробник: DW
Потужність, к.с.: 15 к.с.
Привід: 4х2
Регульована колія: регулюється
Додатковий генератор: є
Гідравліка: Двосекційна
Навісне обладнання в комплекті: є
Розмір задніх коліс: 6,5-16,0
Розмір передніх коліс: 5,0-12,0
Наші бренди
  • © 2012—2022 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs