Ніякої передоплати!

Мототрактор FORTE МТ-151S + 1.2 М ФРЕЗА

Мототрактор Forte МТ-151S Україна в комплекті зі 120-см фрезою

Для обробки городів, садів ділянок полів 10-100 соток, рекомендуємо купити недорого новий мототрактор Forte МТ-151S, який продається в парі з 120-см фрезою. Комплектація добре зарекомендувала себе у дачників та садівників. Спецтехніка за допомогою навісного та причіпного обладнання зоре ділянку, обробить фрезою, посадить усі типи культур, прокультивує, підгорне, копає картоплю. Також мототрактор Forte МТ-151S – це хороший помічник для перевезення вантажів. У зимовий час за допомогою відвалу спецтехніка Forte МТ-151S очистить двір від снігу. Модель купується на виплат і кредит. Ціна швидко окупається в процесі річної та сезонної експлуатації. Розглянемо технічні особливості комплектації.

 

Замовити мототрактор Forte МТ-151S з якісною оптикою

Техніка Forte МТ-151S пофарбована у червоний колір. Встановлено повноцінну оптику: фари, сигнали поворотів, стоп-сигнали. Є дзеркала заднього виду. Попереду та ззаду від бруду захищають крила. На одному із задніх крил закріплена коробка із ЗІП. Ззаду є фара, сигнали поворотів та стоп-сигнали. Тому мототрактор Forte МТ-151S може виїжджати не тільки на ґрунтові дороги або в поле, а й шосе.

Купити мототрактор Форте МТ-151С з якісною начинкою під «капотом»

У конструкції немає великих відмінностей, при цьому універсальність конструкції полегшує ремонт та обслуговування мототрактора Forte МТ-151S. Двигун одноциліндровий, 4-тактний потужністю до 15 кінських сил. Комплектується дизельний силовий агрегат рідинною системою охолодження. Радіатор розташований збоку, але це не заважає системі якісно охолоджувати силову установку навіть у спекотний час. Техніка Forte МТ-151S має систему швидкого запуску двигуна за допомогою електростартера. Попереду під капотом стоїть акумулятор об'ємом 36 А/год. Є також генератор струму.

Мототрактор Forte МТ-151S має паливну систему механічного типу. Об'єм бака - 10 літрів. Повітряний фільтр на масляній ванні розташований під капотом. Паливний фільтр один - грубої очистки.

Замовити новий мототрактор Форте МТ-151С Україна з універсальною ходовою системою

Комплектація Forte МТ-151S має лише задній привід (4х2). Передається крутний момент за допомогою двох ременів. При цьому 4-ручний шків дозволяє підключити косарку або інше обладнання. Колії переднього та заднього моста біля мототрактора Forte МТ-151S регулюються по ширині, і це дозволяє займатися не лише суцільною, а й міжрядною обробкою культур.

Мототрактор Forte МТ-151S з одноточковою гідравлікою

Інтернет-магазин «Мотокосмос» пропонує купити активне та пасивне обладнання на задній одноточковий механізм. Активні агрегати працюють від ременя. Каталог пропонує широкий асортимент обладнання на модель Forte МТ-151S.

Мототрактор Forte МТ-151S із простим керуванням

Ціна на комплектацію Forte МТ-151S досить низька, оскільки тут немає гідропідсилювача керма, блокування диференціала, впроваджено найпростіші рішення. Одночасно ця особливість спрощує керування технікою. Модель може бути придбана у кредит. Доставка безкоштовна. З питань купівлі дзвоніть у відділ продажу.

Технічні характеристики:

Потужність двигуна 16 к.с./11,77 кВт
Привід 4х2
Тип двигуна 4-тактний, дизельний двигун
Охолодження водяне
Діаметр циліндра 110х95
КП шестерна, комбінованого типу (3+1)х2
Блокування заднього диференціалу немає
Зчеплення 2-х дискове
Гальма сухого типу. Барабан
Колія передніх коліс 950-1320
Колія задніх коліс 880–1320
Розмір передніх шин 5.00-12
Розмір задніх шин 6.50-16
Габариты, мм 2200х1300х1300
Обсяг паливного бака 10 л
Вага трактора 515 кг
Виробник: Forte
Потужність, к.с.: 15 к.с.
Привід: 4х2
Регульована колія: регулюється
Додатковий генератор: є
Гідравліка: Двосекційна
Навісне обладнання в комплекті: є
Розмір задніх коліс: 6,5-16,0
Розмір передніх коліс: 5,0-12,0
Наші бренди
  • © 2012—2022 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs