Ніякої передоплати!

Мототрактор Lider T-22 + 1.4 м фреза

Купити мототрактор Lider Т-22 з 140-см грунтофрезою

Новий "Лідер"" Т-22 добре зарекомендувала себе як якісна техніка з хорошим співвідношенням "ціна-якість".Незважаючи на досить високу потужність для мототрактора, гідравліка на Lider Т-22 з одноточковою зчіпкою, це означає, що можна встановлювати тільки мотоблочні агрегати Інтернет-магазин "Мотокосмос" має багатий каталог обладнання під мототрактор Лідер Т-22 Як і будь-яка спецтехніка, для моделі діють всі форми оплати, в тому розстрочка, кредит Зробимо короткий якісний огляд комплектації Lider Т-22.

Замовити мототрактор Lider Т-22 Україна з потужним двигуном

Техніка оснащена 22-сильним одноциліндровим двигуном ZS1105 з ремінним приводом на ходову частину. Система охолодження рідинна конденсаторного типу. Запускається двигун від ручного стартера і від ключа (електростартер). Паливна система механічна, повітряний фільтр виведений не назовні, а захований під капот. Спецтехніка Лідер Т-22 оснащена акумулятором для запуску техніки та електрогенератором, на який також йде ремінь від двигуна.

Купити новий мототрактор Lider Т-22 Україна з регульованою колією та блокуванням диференціала

Колісна формула на "Лідер" Т-22, як у більшості мототракторів - 4х2, оскільки момент, що крутить, передається за допомогою двох ременів внатяжку від маховика. Кардану між переднім та заднім мостом немає комплектації "Лідер" Т-22. Передня та задня колії регулюються залежно від відстані між рядами культур на городі або польовій ділянці. Також мототрактор Lider Т-22 оснащений диференціалом задніх коліс, що блокується. Мото трактор оснащений гальмівною системою барабанного типу із гідроприводом від педалі. Гальма окремого типу.

Замовити мототрактор Lider Т-22 з одноточковою гідравлікою

Дана модель обробляє ділянки за допомогою мотоблочного обладнання, тому мототрактор Lider Т-22 рекомендують в основному для городів, садів та домашнього господарства в цілому. Пропонується великий асортимент обладнання на мото трактор із швидкою доставкою.

Мототрактор "Лідер" Т-22 та управління

Руль, як і більшість ремінних комплектацій, мототрактор продається без гідропідсилювача. Панель приладів оснащена амперметром, датчиком температури масла в двигуні, тиском масла, хронометром мотогодин. Є блокування диференціалу, роздільні гальма, ручний та основний газ, дводискове зчеплення.

Мототрактор Lider Т-22: прийнятна ціна, безкоштовна доставка

Для покупки моделі за готівку або в кредит звертайтесь до відділу продажу. Після подання заявки товар надходить через 1-3 дні, залежно від географії розташування населеного пункту та зовнішніх факторів.

 Технічні характеристики:

Паливо  дизель
Модель двигуна ZS1105
Потужність двигуна 22 к.с.
Тип двигуна 4-тактний, дизельний двигун
Охолодження водяне
Обсяг двигуна 1105 см3
Тип масла в двигуні мінеральне
КП шестерна, комбінованого типу (3+ 1)х2
Блокування заднього диференціалу так
Зчеплення 2-х дискове
Гальма сухого типу, барабан
Регульована задня колія так
Колія задніх коліс 950-1320
Розмір передніх шин 6,00-12
Розмір задніх шин 9,50-16
Обсяг паливного бака 9 л
Вага трактора 650 кг
Виробник: ДМТЗ
Потужність, к.с.: 18 к.с.
Привід: 4х2
Регульована колія: регулюється
Додатковий генератор: є
Гідравліка: Односекційна
Навісне обладнання в комплекті: є
Розмір задніх коліс: 9,5-16,0
Розмір передніх коліс: 6,0-12,0
Блокування: диференціала
Комплект: фреза та плуг
Наші бренди
  • © 2012—2023 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs