Ніякої передоплати!

ZUBR Z-180 + ПЛУГ Мототрактор

Мототрактор Zubr Z-180 з плугом: доставка по Україні

Іноді споживачеві не подобається мототрактор з одноточкою, і він вибирає модель із триточковим механізмом. Якщо вам потрібний такий варіант, зверніть увагу на комплектацію Zubr Z-180. Техніка продається з плугом та 120-см фрезою. Таким чином, ви можете купити новий мототрактор Zubr Z-180 і відразу ж розпочати виконання основних робіт. Також інтернет-магазин «Мотокосмос» може запропонувати великий каталог причіпного, навісного обладнання для оранки, культивації, підгортання, обприскування, посадки та викопування культур, інших завдань. Така спецтехніка, як Zubr Z-180, має багато переваг над іншими мототракторами. Якщо ви не можете одразу заплатити за модель, сайт пропонується розстрочка (кредит). Ціна швидко окупається під час виконання основних завдань на замовлення. Розберемо технічні характеристики комплектації Зубр З-180.

Мототрактор Zubr Z-180 та зовнішні дані

Техніка «Зубр» З-180 пофарбована у стандартний синій колір. Попереду та ззаду стоїть сучасна оптика: фари, сигнали поворотів, стоп сигнали. Таким чином, модель «Зубр» З-180 може експлуатуватися не тільки у полі, городі або у дворі, але й по дорогах загального призначення. Є дзеркала заднього виду. Вихлопна труба розташована високо, розгорнута від водія, тож дим не потрапляє на оператора. Існує конструкція, призначена для навісу від дощу.

Мототрактор «Зубр» З-180: двигун, охолодження паливна система

Рекомендуємо замовити новий мототрактор Zubr Z-180 одноциліндровим, 4-тактним двигуном потужністю 18 кінських сил. Водяна система охолодження запобігає перегріву компонентів двигуна. Радіатор розташований на боці. Попереду перед паливним баком встановили стандартний акумулятор на 36 А/год. Паливна система механічна з безпосереднім упорскуванням під високим тиском. Місткість бака – 10 літрів.

Мототрактор Zubr Z-180: ходова та гальмівна система

Обертання з двигуна на ходову систему передаються за допомогою двох ременів внатяжку. На мототрактор Zubr Z-180 встановлена ​​широка гума спереду та ззаду. Обидві колії регулюються, що зручно під час агротехнічного обробітку культур: культивації, підгортання, обприскування, підживлення добрив, а також посадки та викопування врожаю. Спецтехніка Zubr Z-180 не має заднього диференціала, що блокується. Мото трактор оснащений гальмами барабанного, сухого типу.

Купити мототрактор Zubr Z-180 з триточковою гідравлікою

Багато дачників оцінять комплектацію тільки тому, що вона оснащена триточковою гідравлікою та валом відбору потужності 540 об/хв. Така конструкція є зручною для кріплення агрегатів.

Мототрактор Zubr Z-180 та управління

У комплектацію впроваджено найпростіші рішення, тому й ціна доступна для більшості дачників. Тут немає гідропідсилювача керма, блокування диференціалу. Коробка передач стандартна (3+1)х2. На панелі приладів стоять найдешевші лічильники. Є тільки один важіль на підйом, опускання гідравліки з додатковою функцією «плаваючий режим».

Щоб замовити мототрактор в Україні, телефонуйте до відділу продажу. Можна придбати у кредит.

Технічні характеристики:

Потужність двигуна 18 к.с./13,23 кВт
Привід 4х2
Тип двигуна 4-тактний, дизельний двигун
Охолодження водяне
КП шестерна, комбінованого типу (3+1)х2
Блокування заднього диференціалу немає
Зчеплення 2-х дискове
Гальма сухого типу. Барабан
Колія передніх коліс 950-1320
Колія задніх коліс 880–1320
Розмір передніх шин 6.50-12
Розмір задніх шин 9.50-16
Вал відбору потужності 540 об/хв
Габариты, мм 2500х1350х1400
Обсяг паливного бака 10 л
Вага трактора 615 кг
Виробник: Zubr
Потужність, к.с.: 18 к.с.
Привід: 4х2
Регульована колія: регулюється
Додатковий генератор: є
Гідравліка: Двосекційна
Навісне обладнання в комплекті: є
Розмір задніх коліс: 9,5-16,0
Розмір передніх коліс: 6,0-12,0
Наші бренди
  • © 2012—2022 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs