Ніякої передоплати!

Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат?

Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат?

Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат?

Вже досить давно мотоблоки користуються незмінною популярністю в Україні. Можна припустити, що фермери та аграрії через якийсь час користування мотоблоком набувають мототрактор для свого господарства, але найчастіше це стосується власників великих земельних ділянок. Якщо присадибна ділянка невеликий, потужності і продуктивності дванадцяти сильного мотоблока буде цілком достатньо. Тим більше, конструкція даної техніки проста, не вимагає додаткових вкладень і може похвалитися дешевизною ремонту. Завдяки цьому при правильному використанні мотоблоки можуть служити роками.

Переваги мотоблока потужністю 12 кінських сил

Мотоблок 12лс-це агрегат, який можна віднести до "важкої" техніки. Його вибирають для ділянок площею до 5 гектар, також купують в якості помічника на фермах або навіть для комунальних служб.

Як правило, мотоблок 12 л сил працює на дизельному паливі, що істотно впливає на витрату. Часто виробники оснащують такі моделі двигунами з водяною системою охолодження, щоб уникнути перегріву і не перешкоджати виконанню високоінтенсивної роботи. В принципі, мотоблоки невибагливі до умов роботи, тому вони підходять для інтенсивних завдань і будь-яких погодних умов. За допомогою додаткового навісного обладнання мотоблок 12л с перетвориться в універсальну машину, яка здатна виконувати найрізноманітніші завдання. Детальніше про це читайте далі.

Мотоблок 12 кінських сил: його застосування у Вашому господарстві

При використанні мотоблока важливу роль відіграє додаткове навісне обладнання, яке ви до нього підберете. Щоб розширити функціональні можливості, для початку необхідно визначитися, які завдання з тих, що стоять перед вами, Ви могли б "довірити" новому агрегату. Крім стандартної обробки грунту серед них може бути транспортування вантажів, посадка коренеплодів і збір врожаю, очищення території від листя і снігу, підгортання та інше. Завдяки своїй вазі мотоблок 12 л с добре зчіплюється з грунтом, що полегшує роботу оператора і підвищує якість виконуваних робіт. Само собою, це впливає на прохідність техніки, особливо в зв'язці з великими колесами.

Мотоблок 12 кінських сил: на які технічні показники орієнтуватися при виборі?

Якщо ви прийняли рішення підібрати для себе мотоблок і вже визначилися з потужністю, далі радимо вам звернути увагу на:

- коробка передач. Кількість швидкостей важливо для багатьох завдань, адже підібрати оптимальну швидкість техніки під час роботи - вже половина справи.

- наявність блокування диференціала. Важливий елемент, який впливає на прохідність мотоблока.

- якість збірки техніки. Купуйте мотоблоки тільки в сертифікованих магазинах, які співпрацюють з виробником. Такі магазини надають офіційну гарантію і приділяють більше уваги техніці, ніж дрібні роздрібні торговці в маленьких містах.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs