Ніякої передоплати!

Мототрактор Forte MT-181-LT: характеристики і особливості

Мототрактор Forte MT-181-LT: характеристики і особливості

Forte MT-181-LT – недорога, якісна модель від именит виробника, що має в себе величезний функціонал. Давайте розберемося в її перевагах.

Функціональність

Обладнавши цю техніку поруч додаткового навісного обладнання. Наприклад, техніка може:

  • Обробляти грунт;
  • Проводити посівні та збірні роботи;
  • Виробляти догляд за грядками і міжряддями, поливаючи їх, підсапуючи.

Цей функціонал може бути забезпечений шляхом використання деякого додаткового навісного обладнання. наприклад:

  • Плуг;
  • Граблі;
  • Картоплекопалку і картоплесаджалку;
  • Борону;
  • Сівалку та багато інших видів обладнання. 

Переваги Forte MT-181-LT

Ця модель мототрактора відрізняється своєю підвищеною продуктивністю, в купе з недорогою ціною і довговічністю конструкції. Як вже було зазначено раніше, ця техніка може виконувати різні види робіт, що залежать від додаткової комплектації. Збиральні роботи, будівельні роботи, садові - все це не проблема.

Вона вважається кращою з сільськогосподарських машин в бюджетній категорії від цієї компанії.

Технічні особливості моделі

Серцем трактора є дизельний двигун, що володіє великим моторесурсом, він здатний видавати до 18 кінських сил. Допомагає охолоджувати його активна система рідинного охолодження, робота останньої, до речі, допомагає впоратися навіть з умовами дуже високої інтенсивності робіт.

Вона побудована у вигляді задньої гідравлічної ланцюга з одноконтурним редуктором, а гідроциліндр розташовується зверху.

Відносно ходової частини, то тут встановлена ​​регульована колія, а вісь передніх коліс має регуляцію 950-1200 міліметрів, а задніх - 950-1320 міліметрів. Це збільшить прохідність на міжряддях різної ширини.

Керованість також підвищує блок диференціала. Заблокувавши його, швидкість буде набиратися без пробуксовки коліс, посилення задніх півосей не тільки збільшить зручність керування транспортом, а й допоможе зберегти техніку в робочому стані на дуже довгий час.

Плавне гальмування забезпечують задні барабанні гальма. Надійності при водінні додає двухдисковое зчеплення.

Приладова ж панель оснащена різними датчиками, які відображають максимальну інформацію про стан мототрактора.

Говорячи про зручність для водія, важливо відзначити можливість плавного регулювання перемикання передач (конфігурація КПП 6 до 2), м'яке сидіння, а також ремінь безпеки.

Підсумки

Ця модель минитрактора увібрала в себе краще від попередників, а нові конструкторські рішення дозволили цій техніці стати ще краще, зберігаючи свою гнучку цінову політику.

Плавний хід і гальмування, максимальна інформація про стан, великі можливості для установки навісного обладнання і додавання функціоналу, зручність для водія. Ось що можна сказати про нову модель мототрактора. Приємним плюсом є постійна поставка в повній комплектації.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs