Ніякої передоплати!

Shifeng SF350 2019 року: новинка з повноцінною гідравлікою і потужним мотором

Shifeng SF350 2019 року: новинка з повноцінною гідравлікою і потужним мотором

У магазині Мотокосмос з'явилася новинка - потужний і продуктивний мототрактор Shifeng SF350. Універсальна машина з ремінним приводом продовжує традиції бренду, повторюючи функціонал попередньої моделі SF240, але з більшою потужністю.

Як і попередник, він відмінно справляється з обробкою землі, збиранням врожаю, доглядом за посівами, прибиранням снігу і т.д. Його цілком вистачить для роботи з ділянкою понад 2 га.

Технічна начинка трактора

Shifeng SF350 оснащений новим фірмовим двигуном з одним циліндром - SF188-2. Потужність силового агрегату становить 35 кінських сил. Це хороший показник для мототрактора такого рівня.

Збільшена кількість "конячок" дозволяє працювати з важкої навішуванням, що значно розширює функціональність техніки. Водяне охолодження забезпечує стабільний температурний режим і продовжує термін життя мотора. Трактор оснащений системою передпускового підігріву, що сильно полегшує запуск двигуна в зимовий час.

За швидкісний режим відповідає несинхронізованих механіка (3 + 1) х2 з сухим однодисковим зчепленням. Плавне перемикання передач і велика потужність мотора дозволяють налаштувати агрегат на будь-який режим роботи.

Можливості та переваги Shifeng SF350

Це задньопривідний мототрактор з колісною формулою 4x2. Машина комплектується сільськогосподарськими шинами на шевронною гумі. Розміри коліс: 6.0 - 12 передні і 7.5 - 20 задні. Незважаючи задній привід, трактор відрізняється хорошою прохідністю по пересіченій місцевості.

Компактний мототрактор Shifeng SF350 оснащений повноцінним навісним механізмом з трьома крапками. Універсальне кріплення дозволяє застосовувати різний навісне обладнання: від компактного відвалу до важкого трикорпусного плуга. Чим більше навесок ви купите, там більше можливостей буде у мототрактора.

Переваги перед конкурентами.

  • Вартість. Мототрактор відрізняється однією з найнижчих цін на ринку. Він коштує трохи дорожче попередника 240 серії, але за ці гроші власник отримує набагато більше можливостей.
  • Компактний розмір. Це невелика машина, яка підійде для обмеженого простору. Ви можете легко працювати в саду, в парниках і в безпосередній близькості від будинків і парканів.
  • Економічність. Новий дизельний мотор добре економить паливо, що вигідно аграріям, які застосовують трактор 24/7.
  • Комфорт. Місце оператора обладнано комфортним кріслом з регулюванням, а ергономічні важелі знаходяться близько до водія. Зручно розташовані датчики дозволяють постійно стежити за станом машини і вчасно вдаватися до сервісних послуг.

 

Він може стати відмінним інструментом для новачків в агробізнесі. Це простий, надійний і легкий в обслуговуванні мототрактор, який можна застосовувати на дачній ділянці, в саду, на тваринницьких фермах, а також для облагородження території.

 

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs