Ніякої передоплати!

Топ-5 найпопулярніших мінітракторів 2019

Топ-5 найпопулярніших мінітракторів 2019

З початку цього року більшість великих виробників тракторів почали масово постачати на ринок свої новинки. У статті виділимо найпопулярніші серед українців моделі і розглянемо їх більш детально. Почнемо з самої дешевої техніки.

Shifeng SF350

Оновлення минулої моделі із заднім приводом і потужним 35-сильним двигуном. Мотор дозволяє ефективно обробляти ділянку площею в кілька гектарів. Завдяки вбудованому охолодження водяного типу система зберігає стабільну температуру протягом робочого дня.

Мінітрактор Shifeng SF350 оснащений тільки базовими опціями, але їх цілком достатньо для виконання різних завдань в сільському господарстві і комунальній сфері.

Xingtai T244 FHT

Сінтай T244 FHT — дорожча новинка, але вона повністю виправдовує свою ціну. В очі відразу кидається зовнішній вигляд машини. Трактор отримав новий, сучасний дизайн. Повний привід, гідропідсилювач керма і редукторний міст - в технічному плані у нього теж все в порядку.

Незважаючи на високий дорожній просвіт і потужність мотора, модель досить компактна. Це робить її маневреної і дозволяє працювати в обмеженому просторі.

Shifeng SF244CL

Новий Шифенг - цікава модель з редукторним мостом і хорошою тягою. Оновлений дизайн помітно перетворив мінітрактор. Виробник зменшив фари і зробив їх конструкцію роздільної. Машина отримала наступні візуальні поновлення:

  • крила;
  • капот;
  • оптику;
  • радіаторну решітку.

Повний привід з електродвигуном редуктора мостом і гідропідсилювачем керма роблять з нього маленький всюдихід з простим управлінням. Водійське місце продумано і комфортно: ергономічні важелі і регульоване сидіння дозволяють оператору краще зосереджуватися на роботі.

Jinma JMT 3244 HXRN

Мінітрактор JMT 3244 HXRN оснащений фірмовим мотором і КПП з реверсом, що дозволяє комфортно перемикати передачі. Завдяки гідропідсилювачу керма, управляти потяжелевшей з минулого покоління технікою просто. Повний привід дозволяє машині легко справлятися з бездоріжжям і важкої навішуванням. Для останнього передбачена стандартна система кріплення.

Dongfeng 244DL

Dongfeng 244DL - остання на сьогодні популярна новинка. Як і розглянуті вище машини Донгфенг піддався кардинальному рестайлінгу і доопрацювання базових функцій. Паливний бак минитрактора дозволяє працювати в поле цілий день. При цьому дизель витрачається досить економно. Трактор оснащений барабанними гальмами, які справно виконують свої функції.

Виробник не забув і про зручність водія. Панель приладів з мінімалістичним дизайном і чотирма основними показниками забезпечує відмінну інформативність. Крісло зроблено зі шкіри, але воно досить м'яке і комфортне.

Потужні мотори всіх новинок дозволяють підключати до них досить важкі інструменти, що істотно розширює функціонал. Безліч нововведень не вплинуло на вартість тракторів - вони все так само доступні.

 

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs