Ніякої передоплати!

Покращуємо стан грунтів без хімії (Частина 1)

Покращуємо стан грунтів без хімії (Частина 1)

Часто буває так, що добре оброблена і багата на поживні речовини земля раптом перестає давати якісні і рясні врожаї.

Причини можуть бути різні: порушення структури родючого шару внаслідок переущільнення або ерозії, недолік або надлишок певних мікроелементів і т. Д.

Іноді досить хорошою сільгосптехніки, щоб змінити ситуацію в кращу сторону.

Скажи мені, який у тебе грунт

Деякі проблеми пов'язані з індивідуальними особливостями структури грунту:

 • Пісковики бідні на органічні речовини, погано затримують воду в посуху. Є у них і переваги: ​​хороша аерація зважаючи пористості, природна теплоізоляція, мінімум хвороботворних організмів.
 • Глинисті грунти - найважчі і невдячні. Незважаючи на надлишок харчування, вони практично не прогріваються, погано пропускають вологу і повітря в подплужние шари, через що ті можуть переущільнюють. Такі грунти більше всіх схильні до гнильним процесам.
 • Суглинки багаті чорноземами, досить легкі і не вимагають посиленого догляду.

Техніка на сторожі благополуччя

Щоб відновити повітрообмін, водно-сольовий баланс і полегшити важкий грунт в найкоротші терміни, використовуйте мінітрактор та навісне обладнання для дачі:

 • Грунтофреза і культиватор підрізають і перевертають верхній шар з бур'янами, розбиваючи і дроблячи засохлу кірку. Тим самим, вони забезпечують доступ повітря до глибшого пласту.
 • Дискова і зубовая борони глибоко і делікатно розпушують і вспушівают землю, не порушуючи її цілісності.

Важливою функцією цих знарядь є мульчування пожнивних залишків і перемішування їх з грунтом з подальшим прикочуванням і розрівнювання посівного горизонту. Природне харчування і прогрів ділянки - тільки деякі з позитивних результатів.

 • Навісний розкидач добрив - найпростіший агрегат для дозованого і точного внесення добрив до прикореневій зоні посівних і багаторічних трав.
 • Мульчувач подрібнює сухі залишки кукурудзи, соняшнику, сидератів, бур'янів, стерні та рівномірно розподіляє їх по всій ділянці.

Така операція дозволяє поліпшити теплообмін в грунті в заморозки, утримує вологу в посушливі періоди, забезпечує хорошу живильне середовище для розмноження корисних бактерій.

Нульова обробка - панацея для пасічників

Часом застосування традиційної техніки і агротехнічних заходів утруднено через схильності грунтів вітрової ерозії. Тому деякі аграрії, у яких є мінітрактор для дачі, практикують т. н. no-till культивацію. Головні складові цього комплексу:

 • Правильна підготовка грунту до посіву - вирівнювання за допомогою культиватора;
 • Мульчування і розкидання рослинних залишків по поверхні ділянки без забивання на глибину;
 • Сівши під стерню.

Нульова технологія дозволяє зберегти цілісність родючого шару аж до усунення ерозії і нормалізувати вологість.

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs