Ніякої передоплати!

Бункер-перевантажувач Egritech

Бункер-перевантажувач Egritech:що являє собою дана техніка?

Бункер-перевантажувач - це своєрідний причіп вузького призначення, який можна агрегатувати до наявного у вас трактора. Бункер-перевантажувач обладнується системою вивантаження, яка оснащена шнеками. Такі агрегати найчастіше є "посередником" між комбайном, з якого перевантажується зерно, і автотранспортом, який забезпечує подальшу логістику. Швидкість завантаження для такого бункера від 20 до 25 тонн врожаю в хвилину.
Переваги даного бункера-перевантажувача видно неозброєним поглядом: він працює незалежно від сезону і підходить для будь-яких агропроцесів. Наприклад, його можна застосовувати для посівів, збору врожаю, удобрення грунту, завантаження транспортувальних автомобілів або ж навіть зберігання зерна.

Як і де використовувати бункер-перевантажувач?

● У процесі збору врожаю: бункер-перевантажувач "отримує" зерно, яке передає комбайн, і згодом вивантажує його в машину, яка транспортує його далі. Дана техніка незамінна, якщо, наприклад, поле, де проводиться збір врожаю, і зерносховище знаходяться далеко один від одного. Ще досить важливим моментом є те, що такі Бункери мають більш високу прохідність навіть по вологому грунті, ніж вантажівки.

● У процесі посіву: наявність бункера-перевантажувача допомагає зменшити простий посівної техніки, тому як багато часу втрачається під час завантаження спеціального обладнання, такого як широкозахватна сівалка. У свою чергу, завантаження подібної сівалки з бункера здійснюється в 3-4 рази швидше.

● У процесі удобрення врожаю: бункер-перевантажувач в рази швидше завантажує розкидачі для мінеральних добрив, що теж зменшує час, необхідний перед початком використання удобрювача.

Бункер-перевантажувач: етапи і принцип роботи

Бункер оснащений шнеком, який розташовується горизонтально і подає зерно, таким чином він переміщує зерно до вертикального шнека, що відповідає за розвантаження машини і перенесення врожаю в наступну сільськогосподарську машину. Від висоти шнека залежить агрегат, куди в підсумку ви зможете вивантажити вміст бункера. Це можуть бути навіть вагони-хопери.
Бункери-перевантажувачі найчастіше мають подвійну балансування ходової частини, яка позитивно позначається на прохідності на різних типах грунту. Також важливою особливістю є система очищення шнеків. Вона корисна в експлуатації і помітно полегшує технічне обслуговування агрегату.

Як вибрати бункер-перевантажувач? Поради фахівця

Компанія Egritech пропонує широкий вибір бункерів-перевантажувачів для вашого господарства. Місією компанії вже кілька років є розробка першокласних технологічних рішень, які дозволять збільшити ефективність збору, а також полегшити його транспортування. Завод компанії повністю оснащений новітнім європейським спецобладнанням, тому Egritech пропонує надійні агрегати високої якості, які сьогодні є інноваційними для сільськогосподарського сектора.
Ключовими характеристиками, на які необхідно орієнтуватися при виборі агрегату, є:

● необхідна потужність трактора;
● об'єм кузова бункера;
● вантажність.

Щоб отримати детальну консультацію або допомогу у виборі бункера, зв'яжіться з нашим фахівцем.

Фільтр
Виробник
Призначення
Очистити вибір
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs