Ніякої передоплати!

Що краще мотоблок чи мототрактор?

Що краще мотоблок чи мототрактор?

Сільськогосподарська техніка представлена широким асортиментом. У каталозі нашого інтернет-магазину можна побачити такі варіанти транспорту: мотоблоки, мототрактори, мінітрактори, великогабаритні трактори, спеціалізована техніка. Для невеликих площ землі доцільно використовувати мотоблок чи мототрактор. Але що з цього краще, мало хто знає. У цій статті ми розповімо, що краще купити, мотоблок або мототрактор в Україні залежно від конкретних завдань.

Функціональні можливості та застосування мотоблоку

Перед тим як вибрати транспорт для сільського господарства, ми розглядаємо технічні характеристики його, щоб оцінити можливості та адаптивність до заданих потреб покупця. Мотоблоки є найдоступнішою технікою для домашнього використання. У порівнянні з найдешевшим мото трактором, мотоблок обійдеться у кілька разів дешевше. До переваг його відносять:

 1. Маневреність та компактні розміри. Транспорт можна легко перевезти автомобільним причепом і він не займає багато місця в гаражі. При цьому він досить маневрений та зручний на невеликих територіях ґрунту. Наприклад, обробити город або присадибну ділянку біля будинку буде комфортніше за допомогою мотоблоку.
 2. Простота керування. Для керування техніка оснащена традиційною механічною коробкою передач із мінімальною кількістю передач. Традиційного керма тут немає, керування здійснюється двома зручними ручками та перемикачами на блоці.
 3. Низька ціна. Вартість мотоблоку варіюється від 20 до 60 тисяч грн. Широкий діапазон цін дозволяє вибрати найбільш підходящий транспортний засіб залежно від бюджету та потреб.
 4. Простота експлуатації. Усі комплектуючі розміщені найбільш зрозуміло та доступно. Багато власників ремонтують його навіть самотужки. Технічне обслуговування двигуна стандартне. Запчастини легко можна знайти та купити на будь-якому ринку.
 5. Велика кількість наважок. Мотоблок – універсальний транспорт для домашнього вжитку. З ним можна зорати ділянку, посіяти картоплю та інші культури, культивувати землю, внести добрива та інше.

Висновок: мотоблок відмінно підходить для домашнього користування, невеликих городів та присадибних ділянок, дачі. До нього можна підібрати широкий асортимент навісного обладнання. Його легко використовувати і він простий у обслуговуванні. Плюсом також буде те, що його легше купити за рахунок доступної вартості.

Чому варто вибрати мототрактор?

Багато хто вважає, що мото трактор це те саме, що і мінітрактор. Але це не так. Хоча візуально малопотужні мінітрактори нічим не відрізняються від мото тракторів, цю категорію транспортного засобу відокремили не так. Мототрактор є удосконаленим мотоблоком. Тут встановлений такий же одноциліндровий двигун із водяним охолодженням. Принциповою відмінністю мото трактора від мотоблоку є наявність колісної бази та в деяких моделях триточкової навісної системи.

Потужність мототрактора варіюється від 12 до 25 кінських сил і відповідно площа ділянки, що обробляється, вже істотно більша. Навісне обладнання для мототрактора та мотоблоку використовується одне й те саме. До переваг чотириколісного транспорту відносять:

 1. Універсальність застосування. До мототрактора можна підключити безліч різноманітних наважок, а також до нього підходять причіпні пристрої. На ньому можна перевозити вантажі, виконувати весь спектр робіт з вирощування культур та заготівлі кормів для тварин.
 2. Зручність експлуатації. Управляти та їздити на мототракторі буде набагато комфортніше, ніж на мотоблоці. У мототрактора стандартне автомобільне кермо, панель приладів аналогового типу, зручні педалі гальма, регульоване сидіння з усіма важелями управління в зоні доступності біля крісла водія.
 3. Маневреність. Хоча мототрактор має більші розміри, ніж мотоблок, це не заважає йому легко проїжджати між деревами та розвертатися на невеликій площі території. Широкий виворот коліс, механічна коробка передач, великі колеса роблять мототрактор маневреним та високопрохідним.
 4. Агрегатування навісним та причіпним обладнанням. Мототрактор - універсальний транспорт, до якого можна підключити плуг, культиватор, підгортач, борону, обприскувач, причіп, граблі, косарку, сівалку та багато іншого.
 5. Широкий спектр потужності. Якщо мотоблок можна вибрати з потужністю до 12 кінських сил, то мототрактор розвиває потужність до 25 кінських сил. Який саме купити, залежить від площі ділянки, що обробляється і поставлених завдань.
 6. Доступні запчастини На китайські мототрактори завжди можна знайти нові запчастини на ринку або у сервісному центрі. Японський транспорт найбільш вибагливий у цій ситуації.

Що краще мотоблок 12 сил чи мототрактор 12 кінських сил?

Все залежить від площі землі та виду робіт, які необхідно регулярно виконувати. Наприклад, для ділянки площею до 2 га можна легко обійтися мотоблоком. Але з мототрактором виконувати більшість завдань буде легше та комфортніше. Для угідь площею від 2 Га і вище необхідний мототрактор або мінітрактор. Інтернет-магазин Мотокосмос представляє вашій увазі найбільший вибір мотоблоків, мототракторів та мінітракторів у Києві. Допоможемо вибрати найкращий варіант для вас за ціною та запитами. Купити модель, що сподобалася, можна на нашому сайті. Доставку робимо по всій Україні безкоштовно.

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs