Ніякої передоплати!

Вилковий навантажувач

Вилочні навантажувачі - оптимальне рішення для великих складів, аеропортів

Вилочні навантажувачі - це спеціалізована техніка, яка дозволяє виконувати великий обсяг завдань в межах робочого майданчика або на складі. Машини застосовується в сільському господарстві, будівництві, транспортній логістиці (середні та великі складські приміщення).

Купити вилочний навантажувач в Україні: основні напрямки завдань

Інтернет-магазин "Мотокосмос" пропонує вилочний навантажувач купити для виконання наступних завдань:

 • виконання великого обсягу розвантажувальних і навантажувальних робіт;
 • транспортування вантажів всередині складу або на майданчику на порівняно великі відстані;
 • підйом вантажів на піддонах на значну висоту;
 • штабелювання габаритних вантажів в межах великих складів.

Таким чином, рекомендуємо купити навантажувач вилочний Китай, який призначений для швидкого виконання великих обсягів завдань. Дозволяє замінити цілий штат вантажників. Одночасно розширює функціональні можливості.

Купити навантажувач вилочний в Україні: конструкція

В даний момент менеджери можуть запропонувати продукцію бренду CHL, який зарекомендував себе в Китаї і світі з позитивного боку. Спочатку було високе заміщення японськими деталями, але сьогодні виробник випускає техніку з повним циклом від виготовлення деталей, до кінцевої збірки. Вся техніка проходить випробування на своїх полігонах, після чого відправляється в серійне виробництво. Товари експортуються в десятки країн Європи, Азії, в тому числі і Україну.

На сайті "Мотокосмос" можна купити навантажувачі вилочні, що складаються з наступних конструкційних компонентів.

 • Основна рама - високоміцна зварна конструкція та основа для кріплення кабіни, підйомного механізму гідросистеми, інші елементи машини.
 • Противаги-розташовані ззаду, для балансування загальної конструкції з урахуванням максимального вантажу.
 • Кабіна-конструкція, надійно захищає від будь-яких падаючих предметів. У разі аварійної ситуації каркас надійно захищає оператора з усіх боків.
 • Джерело живлення: газ, бензин, дизель. Оскільки техніка виділяє відпрацьовані гази, рекомендується машини застосовувати тільки в умовах відкритого простору або під навісами з хорошою природною циркуляцією повітря.
 • Щогла-вертикальна конструкція, яка відповідає за підйом і опускання вантажів.
 • Компоненти гідравліки, це циліндри нахилу, що дозволяють нахиляти щоглу.

Така комплектація дозволяє виконувати основні завдання техніки на складах різних підприємств, як на відкритому повітрі, так і у вентильованих приміщеннях.

Купити вилочний навантажувач новий: переваги

Техніка має незаперечні переваги для виконання основних завдань:

 • Широкий діапазон вантажопідйомностей. Можна підібрати навантажувач з номінальною вантажопідйомністю від 1,5 до 3,5 тонн.
 • Техніка слід сучасним вимогам, що дозволило створити широку номенклатуру навантажувачів, що закривають всі потреби складу.
 • У техніку впроваджені всі інноваційні рішення, завдяки чому спецмашини служать максимально довго.

Надійність, потужність і якість – це об'єктивні характеристики вилочних навантажувачів, які пропонуються магазином «Мотокосмос».

Ціна нового навантажувача: застосування

З одного газобензинові навантажувачі застосовуються на відритих складах і під навісами. При цьому техніка відрізняється підвищеною вантажопідйомністю і здатна піднімати вантажі на палетах на великі висоти – 3-6 метрів.

 1. Промисловість. На будь-якому виробництві давно застосовуються вилочні навантажувачі, оскільки техніка дозволила замінити ручну фізичну працю і механізувати основні процеси навантаження, розвантаження і переміщення.
 2. Морські та річкові порти. Оскільки в портових складських приміщеннях відкритого типу і на кораблях необхідно справлятися з великими обсягами вантажів, така техніка залишається незамінною протягом робочого дня і навіть доби. Для цих робіт менеджери інтернет-магазину " Мотокосмос пропонують придбати продуктивний і високоякісний вилочний навантажувач. Ціна залежить від вантажопідйомності і бренду.
 3. Аеропорт. В Україні 26 міжнародних аеропортів, які виконують не тільки пасажирські, а й вантажоперевезення.
 4. Будь-які відкриті торгові складські приміщення. В Україні знаходяться сотні великих складів відкритого типу, які займаються оптовими поставками будівельних матеріалів, побутової хімії, добрив, харчової продукції по всій країні. Зрозуміло, для механізації основних процесів їм потрібен вилочний навантажувач. Ціни техніки, яку ми пропонуємо швидко окупаються в процесі експлуатації.
 5. Гіпермаркети зі складськими приміщеннями відкритого типу або під навісами. Оскільки такі торгові точки мають високий товарообіг, вони потребують надійного дизельного або бензинового навантажувача, і ми можемо запропонувати оптимальний варіант для виконання основних завдань.

Звертайтеся до нас, підберемо оптимальне рішення для вашого бізнесу і механізації основних процесів на складі.

Як купити вилочний навантажувач?

Для оформлення заявки достатньо на сайті залишити прізвище, ім'я, контактний телефон, адресу доставки або просто передзвоніть нам. Доставка по Україні безкоштовна. Товар оплачується при отриманні.

⭐ Які вилочні навантажувачі найпопулярніші в цьому році❓

🏆 Який вилочний навантажувач краще купити❓

Кожен вилочний навантажувач має Різні технічні показники, максимальну вантажопідйомність, а також комплектацію. Найкраще підбирати техніку під необхідні роботи з невеликим запасом на майбутнє.

⚡Вартість доставка вилочного навантажувача❓

Вилочні навантажувачі бензинові і дизельні доставляються за допомогою спеціальних евакуаторів. Вартість доставки розраховується індивідуально. Ціна доставки залежить від ваги навантажувача та відстані до клієнта.

🚀 Які ціни на вилочні навантажувачі❓

Вартість вилочного навантажувача починається від 300000 грн на модель з бензиновим двигуном і максимальною вантажопідйомністю 1,5 тонни. Ціна за максимальну комплектацію з вантажопідйомністю 3,5 тонн і дизельним потужним двигуном досягає 5500000 грн.
Фільтр
Виробник
Потужність
Вантажопідйомність
Висота підйому, м
Очистити вибір
Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs