Ніякої передоплати!

Фронтальні навантажувачі SDLG

Фронтальні навантажувачі SDLG в Україні: Детальніше про виробника, умови покупки

Фронтальні навантажувачі є незамінними агрегатами для будівельних концернів. Часто подібну техніку набувають і більш дрібні Комунальні підприємства, адже простота і той же час продуктивність навантажувачів значно полегшує процес прибирання території.

На сьогоднішній день хорошим варіантом є китайські Фронтальні навантажувачі SDLG. Компанія-виробник вже багато років розробляє і виробляє найрізноманітнішу спецтехніку з однією метою: полегшити процес роботи ваших співробітників.

На міжнародному ринку компанія Shandong Lingong Construction Machinery Co. (або ж більш популярне SDLG) вже давно займає провідні позиції. З моменту заснування, більше 40 років тому, компанія добре зарекомендувала себе в Європі, Австралії та Азії. Такі країни, як Швеція, Німеччина, Франція регулярно набувають Фронтальні навантажувачі, екскаватори, бульдозери та інші спеціальні агрегати. Звичайно, не дивно, що багато китайських компаній також вирішують купити фронтальний навантажувач SDLG. Це робить компанію лідером продажів на батьківщині серед великих компаній. Найчастіше покупці використовують дані агрегати в будівельних сферах, на лісоповалі або в сільському господарстві.

Багато хто знає даний бренд завдяки хорошій репутації і якісної продукції. Але досить важливим моментом є співпраця компанії з відомим концерном Volvo Group, завдяки якому SDLG вийшли на міжнародні стандарти якості та управління процесами.

Яка ціна на навантажувачі фронтальні SDLG в Україні?

Вартість фронтальних навантажувачів залежить від технічних характеристик агрегату. У нашому інтернет-магазині потужність машин варіюється від 80 до 340 кінських сил. Другим важливим показником є вантажопідйомність навантажувача, яка також може бути в діапазоні від 2 тисяч до 8 тисяч кілограм. Всі ці характеристики сильно впливають на вартість машини, тому необхідно розраховувати ціну виходячи із завдань, які стоять перед навантажувачем.

Інтернет-магазин Мотокосмос є офіційним дилером техніки SDLG, тому у нас ви можете замовити навантажувачі фронтальні SDLG недорого. Ми працюємо безпосередньо з виробником, надаємо офіційну гарантію, всі необхідні документи, забезпечуємо адресну доставку агрегату.

Всі Фронтальні навантажувачі SDLG виготовляються за стандартами якості, і виробництво і збірка контролюються компанією Volvo Group. На окрему увагу заслуговують економічні двигуни та інші складові навантажувачів, які здатні служити роками. Техніка маневрена, продумана так, що кінцевий продукт має досить компактні габарити, що безсумнівно є величезним плюсом.

Якщо ви вже вибрали Фронтальний навантажувач SDLG купити його найпростіше через сайт або зв'язавшись з нами по телефону.

Фільтр
Потужність
Вантажопідйомність
Тип навантажувача
Висота підйому, м
  • 2-4 м (13)
  • 5-6 м
  • 7-8 м
  • 9-10 м
  • 13-14 м
  • 15-16 м
  • 21-22 м
Очистити вибір
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs