Ніякої передоплати!

Виробник МАЗ

МАЗ купити з доставкою по Україні

Виробник МАЗ - один з найпопулярніших брендів на території СНД, який спеціалізується на спецтехніці, призначеної для вантажоперевезень. На сайті можна підібрати техніку в залежності від ваших потреб. Розглянемо докладніше напрямки експлуатації.

МАЗ купити в Києві: напрямки експлуатації

Техніка МАЗ застосовується в наступних напрямках.

1. Сільське господарство. Спецтехніка застосовується для перевезення насіння зерна, фруктів овочів та іншої сільськогосподарської промисловості. Великі тваринницькі ферми потребують таких машинах для перевезення кормів, відходів життєдіяльності, тварин. Словом, техніка застосовується цілий рік в різних сферах сільського господарства.
2. Добувна промисловість. Техніка застосовується для транспортування піску, щебеню, вугілля, руди, інших сипучих матеріалів, які видобуваються в кар'єрах.
3. Будівництво. Моделі в залежності від комплектації, розробляються варіанти для перевезення сипучих матеріалів до будівельних об'єктів, рідкого бетону, вивезення будівельного сміття.
4. Транспортна логістика і виробництво. Техніка застосовується для перевезення різних товарів і вантажів зі складів оптових баз, виробництв, транспортних компаній, морських портів, аеропортів.

Також моделі для вантажоперевезень потрібні комунальним, лісовим господарствам та іншим підприємствам.

Купити МАЗ в Україні: конструкційні особливості

Ви можете купити новий МАЗ в Україні та комплектацію, виходячи з ваших потреб. Примітно, що на незалежних форумах, в тому числі і на «Отзовік» різні моделі отримали досить високі оцінки – в межах 3,6-4,5 балів. Це вже підтверджує високу якість спецтехніки.

Двигун

Встановлюються силові агрегати ММЗ, ЯМЗ, MAN, Mersedes Benz та інші моделі. Примітно, що виробник в 80% випадків встановлює двигуни ЯМЗ і ММЗ, розроблені на заводі МАЗ. Ціна будь-якої моделі швидко окупається. Комплектація відповідає Євро-5, витрата палива прийнятний. Потужності 170-450 кінських сил.

Ходова і гальмівна системи

На сайті можна підібрати варіанти з колісною формулою 4х2, 6х4, 8х4. У будь-яких комплектаціях встановлена міжосьова блокування диференціала, система розблокування коліс (з ABS). Попереду зазвичай встановлюються барабанні, а ззаду дискові гальмівні механізми.
Є основна пневматична і гірська гальмівні системи.

Кабіна

Салон має м'які крісла. Водійське сидіння регулюється під комплектацію оператора. Також змінюється положення керма. Встановлено гідравлічне рульове управління.
У салоні є крім сидінь одна або дві спальні полиці. Інтегрована система клімат-контролю, стереосистема, електропідйомники стекол, дзеркала заднього виду з авторегулюванням і підігрівом.

За авторозгрузку кузова зазвичай відповідає КОМ. Всі опції управління зручно розташовані та інтуїтивно зрозумілі.
Щоб МАЗ замовити підходящої комплектації звертайтеся у Відділ продажів. Доставка безкоштовна. Оплата за техніку при отриманні.

Найпопулярніші запити

Мототрактор, Навісне обладнання для мототракторів, Мототрактори до 60 000 грнМінітрактори, Китайські мінітракториЯпонські мінітракториМінітрактори з кабіноюМінітрактори без кабіниМінітрактори Б/У, Навісне обладнання для мінітракторів, Мінітрактори до 90 000 грнМінітрактори до 100 000 грн, Мінітрактори до 300 000 грн, КвадроциклиДитячі квадроциклиКвадроцикли для підлітківКвадроцикли для дорослихЕлектро квадроциклиФронтальні навантажувачіТелескопічні навантажувачі, ТракториТрактора МТЗ (Belarus), Китайський трактор, Італійський тракторУкраїнський трактор, Гусеничний тракторКолісний тракторСамоскидиСамоскиди HOWOВантажівки HOWOБульдозериАвтогрейдериБетономішалки (Міксери)

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs