Ніякої передоплати!

Телескопічні навантажувачі

Купити телескопічні навантажувачі з доставкою по Україні

Телескопічний навантажувач - багатофункціональна техніка, яка застосовується в різних сферах діяльності людини.

Купити телескопічний навантажувач в Україні: застосування машин

Машина широко використовується: для транспортування різних вантажів і навантаження в комунальному, сільському господарстві, будівельних майданчиках, в складських приміщеннях, на кораблях.

Широкий спектр функціоналу дає "телескопу" агрегатуватися з різним навісним обладнанням: ковшами будь-якого обсягу, вилами, захватними пристроями, підйомними платформами.

Застосування техніки:

 • транспортування і навантаження сипучих матеріалів на потових базах,
 • розробка траншей і ям;
 • залежно від моделі, підйомні роботи до 21 метрів;
 • монтаж легких і важких металевих конструкцій;
 • виконання фасадних робіт з підвісними люльками;
 • облаштування різних дорожніх покриттів.

Таким чином, це багатофункціональна техніка, що застосовується в різних галузях. З швидкознімними робочими органами техніка здатна замінити цілий парк різної спецтехніки, завдяки чому підприємство істотно знижує витрати.

Телескопічний навантажувач купити новий: основні відмінності від техніки з фронтальним підйомним механізмом

На фронтальному навантажувачі підйомний пристрій створено у вигляді рами на горизонтальному валу, а до другого кінця приєднано захватний пристрій, то з телескопічним навантажувачем все інакше. В якості приводу в такій машині використовується гідроциліндр, а робочий агрегат встановлюється на 5-6 секційної стрілі. Стріла при цьому не фіксована як у фронтальних навантажувачів, а поворотна. Висота підйому вантажів аналогічна зі стріловими кранами.

З'єднання з задньою частиною платформи істотно підвищило функціонал, без збільшення розмірів самої техніки. Реалізований функціонал дозволив застосовувати техніку в умовах обмеженого простору в будівництві, 2-3-рівневих торгових центрів, виставкових і, готельних корпусів. Таким чином, зробимо висновок, якщо техніка фронтального навантаження в основному використовується для землерийних робіт або завантаження сипучими матеріалами, то телескопічні навантажувачі більше підходять для роботи на будівельних роботах або навантажувальних терміналах з великим товарним потоком.

Навантажувач телескопічний купити Україна: технічні дані

Розглянемо особливості двигуна, ходової, гідравліки та управління техніки.

Двигун

Раніше на спецтехніку встановлювалися дизельні двигуни з вантажівок, тепер "атмосферники" спеціально розробляються. При цьому вантажопідйомність техніки не залежить від потужності двигуна. ДВС з ефективною системою рідинного охолодження. Потужність варіюється від 25 до 120 к.с. від даного показника залежить не стільки відривне, скільки тягове зусилля техніки.

Ходова

Вся, навіть малопотужна техніка реалізована як повнопривідні машини з постійним підключенням переднього моста. Ззаду хитний міст, попереду-фіксований, таке рішення згладжує всі нерівності рельєфу і дозволяє з високою точністю виконувати всі операції на навантажувачі. При покупці звертайте увагу на кліренс, діаметр коліс, колісну базу, перш ніж купити телескопічний навантажувач. Ціна при цьому пропонується оптимальна для цієї спецтехніки. Крім колісних моделей можна підібрати гусеничні телескопічні навантажувачі для всесезонної роботи.

Гідравліка

Перед тим, як купити навантажувач з телескопічною стрілою, в першу чергу потрібно звертати на компоненти гідравліки. Продуктивність гідравлічної системи в літрах, її вантажопідйомність, відривне зусилля, швидкість підйому, опускання, вивантаження. Робочі органи замінюються швидко, причому замінити ковші на вила, захвати, Бури, інший агрегати можна не виходячи з кабіни.

Кабіна та управління

Кабіна має хорошу звукоізоляцію, відрізняється круговим оглядом. Деякі навантажувачі з телескопічною стрілою мають решітки на всіх вікнах, завдяки чому оператор максимально захищений від падаючих предметів.

Для комфорту є все необхідне: пічка, кондиціонер, вентилятор, радіо.

У порівнянні зі звичними старими навантажувачами, компоненти управління істотно спрощені:

 1. Приладова панель з електронним дисплеєм. Техніка часто оснащена камерами заднього виду, завдяки чому нівелюються сліпі зони.
 2. Кермо оснащене гідропідсилювачем, положення змінюється під комплекцію оператора.
 3. Крісло також регулюється.
 4. Для управління гідравлікою є зручний джойстик, важіль для роботи з допоміжним обладнанням.
 5. Трансмісія гідрооб'ємна або Power shuttle.

Таким чином, на сайті «Мотокосмос» можна купити телескопічний телескопічний навантажувач.

Новий телескопічний навантажувач: ціна, швидка доставка по Україні

На сайті можна підібрати будь-який навантажувач телескопічний. Ціна залежить від комплектації потужності двигуна, вантажопідйомності та інших параметрів. З усіх питань звертайтеся до відділу продажів.

⭐ Які телескопічні навантажувачі найпопулярніші в цьому році❓

🏆 Який телескопічний навантажувач краще купити❓

Телескопічні навантажувачі поділяються на кілька підтипів і можуть використовуватися в різних цілях. Тому підбирати собі модель необхідно під ряд завдань, які техніка повинна швидко і якісно виконати.

⚡Вартість доставка телескопічного навантажувача❓

Телескопічні навантажувачі мають компактні габаритні розміри, що істотно полегшує доставку до клієнта, але вага агрегатів настільки великий, що без евакуатора доставляти таку техніку неможливо. Вартість доставки розраховується індивідуально.

🚀 Які ціни на телескопічні навантажувачі❓

Вартість телескопічних навантажувачів у нас в магазині починається від 900000 грн за саму бюджетну модель і може досягати 1000000 за максимальну комплектацію з великою висотою підйому і значною вантажопідйомністю.
Фільтр
Виробник
Потужність
Вантажопідйомність
Очистити вибір
Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs