Ніякої передоплати!

Виробник Білоцерківмаз

Білоцерківмаз

Білоцерківмаз – український виробник сільськогосподарської техніки. Підприємство зарекомендувало себе на ринку брендів ґрунтообробної техніки, співпрацює з партнерами, як в межах України, так і в багатьох європейських країнах Білорусії, Польщі, Чехії, Румунії, Словаччини.

Магазин "Мотокосмос" пропонує купити Білоцерківмаз в Україні для виконання основних завдань.

Сайт "Білоцерківмаз" рекомендує вибрати різне агротехнічне обладнання.

  1. Катки зубчасті - агрегат для підготовки грунту до посіву надає їй однорідності, розрівнює її. Глибина проникнення-6-10 см. Ширина захвату-9 метрів. Розмір зубчастого кільця 520/530 мм. розроблений для тракторів на 130-160 к. с. здатний обробляти ділянки 3-300 га.
  2. Кормозбиральна техніка - навісне обладнання для заготівлі фуражних кормів. Установка також може тюкувати корми на продаж, перебивати траву на сінаж. Агрегат має ріжучі ножі в кількість 3/6/12 штук, ширина захвату 200 см, продуктивність установки – 14,4-18 т/год. Установка взаємодіє з тракторами-80-86 к. с.
  3. Подрібнювач-установка переробляє листя і сміття в органічні добрива для грунту. На пристосування встановлюється 3/6/9/12 ножів в залежності від потрібного ступеня подрібнення. Є переставна протирежущая пластина з 4 робочими гранями. Подрібнювач добре агрегатується з 35 – 80-сильними тракторами.
  4. Мульчувачі - обладнання застосовується для переробки рослинності, яка залишилася на ділянці після збирання врожаю. Пристосування сприяє, хорошій аерації грунту перетворює бур'яни в корисні добрива. Ширина захвату - 200 см.обробляє ділянки – 2 -2,5 га/год. Добре взаємодіє з тракторами потужністю - 75-100 кінських сил.
  5. Культиватори суцільної та міжрядної обробки - пристрій використовується для підготовки поля до посіву, розпушує та акумулює вологу в грунті.
  6. Плуг. Завод Білоцерківмаз випускає плуги відвальні для трактора. Класичним прикладом є ППО-7 для потужного 300-сильного трактора.
  7. Борона. Білоцерківмаз каталог дозволяє підібрати величезну кількість дискових і пружинних борін для мінітрактора і трактора.

Вибирайте обладнання для виконання передпосівних, посівних, збиральних та інших агротехнічних робіт. Підберемо будь-яку комплектацію для вашого мінітрактора і трактора.

Як купити продукцію бренду Білоцерківмаз?

Купуйте недорого обладнання Білоцерківмаз, ціни швидко окупаються в процесі експлуатації. Компанія "Мотокосмос" як дистриб'ютор Білоцерківмаз займається продажем обладнання по Україні за цінами виробника, і підберемо агрегати виходячи з ваших індивідуальних потреб. Доставка безкоштовна. Товар приходить на наступний день. Оплата при отриманні.

Найпопулярніші запити

Мототрактор, Навісне обладнання для мототракторів, Мототрактори до 60 000 грнМінітрактори, Китайські мінітракториЯпонські мінітракториМінітрактори з кабіноюМінітрактори без кабіниМінітрактори Б/У, Навісне обладнання для мінітракторів, Мінітрактори до 90 000 грнМінітрактори до 100 000 грн, Мінітрактори до 300 000 грн, КвадроциклиДитячі квадроциклиКвадроцикли для підлітківКвадроцикли для дорослихЕлектро квадроциклиФронтальні навантажувачіТелескопічні навантажувачі, ТракториТрактора МТЗ (Belarus), Китайський трактор, Італійський тракторУкраїнський трактор, Гусеничний тракторКолісний тракторСамоскидиСамоскиди HOWOВантажівки HOWOБульдозериАвтогрейдериБетономішалки (Міксери)

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs