Ніякої передоплати!

Чим відрізняється мототрактор від мінітрактору?

Чим відрізняється мототрактор від мінітрактору?

Одні з найбільш затребуваних транспортних засобів у сільському господарстві: мінітрактори та мототрактори. Візуально вони практично не відрізняються, але технічні характеристики мають суттєві відмінності.

Тому багато покупців починають сумніватися у виборі тієї чи іншої моделі, не розуміючи різниці між агрегатами. У цій статті ми розповімо про переваги та недоліки малогабаритної сільгосптехніки.

Інтернет-магазин Мотокосмос спеціалізується на продажу та сервісному обслуговуванні мінітракторів, мототракторів, великогабаритних тракторів.

Що таке мототрактор?

Мототрактор - удосконалений мотоблок із чотириколісною базою та зручною посадкою водія. До нього підходить все мотоболочне навісне та причіпне обладнання.

Різниця тільки полягає у збільшеній потужності, більш комфортному обслуговуванні, збільшеній прохідності.

До переваг та технічних характеристик мототрактора варто віднести:

  1. Потужність. Від 12 до 24 кінських сил. На мототрактор встановлюють бензиновий чи дизельний двигун з одним циліндром. Охолодження переважно рідинне. Запускається силова установка за допомогою електричного та ручного стартера.
  2. Коробка передач. Тут стоїть така ж трансмісія, як і на мотоблоці. Рідко мототрактор комплектують диференціалом, що блокується.
  3. Навісна система. На старшого брата мотоблока встановлюють одноточкову навісну систему типу мотоблока. Тому до нього підходить навісне обладнання лише цього виду.
  4. Комплектація. У комплектацію часто входить базове навісне обладнання для обробітку ґрунту. Також може йти в наборі крила на колеса, противаги на колеса, інструменти та інше.

До переваг мототрактора відносять компактні розміри, маневреність, зручне та просте використання. Серед недоліків відзначають недостатню функціональність порівняно з міні-трактором.

Що таке мінітрактор?

Мінітрактор - мініатюрна версія повноцінного великогабаритного трактора. Його потужність вже варіюється від 18 до 50 кінських сил. Відповідно, можлива оброблювана площа може бути більшою.

Спектр робіт також розширений, оскільки на цей вид транспорту встановлено триточкову навісну систему, як у повноцінного трактора. Цей вид з'єднання більш надійний та функціональний. До нього можна підключити велику кількість навісних та причіпних пристроїв.

Переваги мінітрактору:

  • Широкий діапазон потужності - у порівнянні з мото трактором міні трактор можна купити як для дому, так і для бізнесу, тому що його діапазон потужності більш розширений;
  • Маневреність - за більш високої потужності, він все ще залишається компактним та маневреним;
  • Висока функціональність - завдяки наявності триточкової навісної системи, до нього можна підключити велику кількість наважок, чим значно розширити можливості.

Серед недоліків відзначають вищу вартість удвічі й вищу, ніж мототрактори.

Чим відрізняється міні-трактор від мототрактора?

Основна відмінність між цими двома видами транспорту полягає у навісній системі. Мото-трактор має одноточкову, а міні-трактор триточкову.

Що з цього краще залежить від конкретних умов експлуатації. Наприклад, для будинку краще буде перший варіант, тому що немає необхідності в потужній та дорогій техніці.

Для польових плантацій, регулярної роботи на полі та в саду, ферм, краще другий варіант. Купити сільгосптехніку в Україні можна на нашому сайті. У нас вигідні знижки та безкоштовна доставка.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs