Ніякої передоплати!

Чим відрізняється японський мінітрактор від китайського?

Чим відрізняється японський мінітрактор від китайського?

Малогабаритна техніка сьогодні найпопулярніша і вигідна за всіма параметрами. Для площі землі до 20 Га немає сенсу брати повноцінний дорогий трактор, який не окупиться за кілька років і навіть не зможе виконувати роботу на невеликих ділянках землі. Ще одне спірне питання, з яким стикаються власники земельних ділянок: "Який мінітрактор кращий за китайський чи японський мінітрактор?". У цьому питанні важливо зважити всі за і проти, оцінити переваги та недоліки кожного з варіантів.

Японський мінітрактор: плюси та мінуси

Перед тим, як вибрати модель, рекомендуємо вивчити японський мінітрактор, плюси та мінуси. Ця техніка має попит як у новому, так і уживаному стані. Виробництво націлене на довговічність та високу якість продукції. До переваг японських агрегатів відносять:

  1. Тривалий термін експлуатації. Якщо китайські мінітрактори розраховані на кілька десятків років максимум, то японські працюють вдвічі довше при правильному догляді та експлуатації. Саме тому багато хто вибирає купити вживаний "японець", замість нового "китайця". Кожна деталь міцна, з якісними швами та робочими вузлами.
  2. Висока продуктивність. Не секрет, що японські моделі тракторів більш продуктивні навіть за невеликих габаритів. Вони оснащуються потужними та економічними двигунами внутрішнього згоряння, укомплектованим рідинним охолодженням та свічкою розжарення.
  3. Оптимальна комплектація. У комплектацію японців входить якісне та фірмове навісне обладнання, елементи, що підвищують комфорт експлуатації.
  4. Високі технології. Ще один важливий плюс японських сільськогосподарських машин - наявність високотехнологічних опцій, якими не можуть похвалитися виробники інших країн.

До мінусів варто віднести справді високу вартість агрегатів на відміну від китайських. Тому перед тим, як вибрати модель, варто зважити всі за і проти. Ціновий сегмент тут преміальний. Також недоліком може стати складнощі з покупкою та ремонтом запчастин.

Китайський мінітрактор: переваги та недоліки

Коли виникає питання: "Який мінітрактор кращий китайський чи японський"?, ми рекомендуємо вивчити плюси та мінуса моделей. Тоді вибрати потрібний варіант буде легше і швидше. Китайський мінітрактор має великий попит у багатьох країнах світу і це пов'язано з такими перевагами техніки:

  • Доступна ціна - китайські агрегати найбюджетніші на ринку сільгосптехніки, виробництво багатьох брендів націлене саме на зниження вартості без втрати якості;
  • Універсальність застосування - на недорогі моделі можна встановити до 80 видів навішування та причіпних пристроїв;
  • Простота ремонту та доступність запчастин - купити та вибрати запчастини для "китайця" не складе складності, оскільки робочі вузли представлені в широкій різноманітності на ринку та в сервісному центрі;
  • Різноманітність моделей - сьогодні можна купити практично будь-який варіант за потужністю та комплектацією, настільки розширений асортимент китайських агрегатів сільгосптехніки.

З мінусів відзначають недовгий термін експлуатації, порівняно з японськими моделями, часті поломки, менш якісні деталі.

Який вибрати китайський чи японський мінітрактор?

Техніка японського виробництва завжди була і є зразковою у технологічному плані. За високі технології та довговічність японських мінітракторів бренди просять велику ціну та обслуговування таких агрегатів дорожче. У той час як китайські мінітрактори обходяться в рази дешевше та простіше в експлуатації. Відмінність між ними лише допомагає визначити цінності споживача і зробити так, щоб кожен зміг обрати собі модель за ціною, якістю та особливостями обслуговування.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs