Ніякої передоплати!

Як купити Garden Scout, уникнувши підробки?

Як купити Garden Scout, уникнувши підробки?

Щоб не стати жертвою шахраїв, пропонуємо прочитати кілька порад, здатних уберегти вас від дорогих помилок, адже вибираючи мінітрактор краще перевірити як креслення і заводські розміри корпусу, деталей, так і тип фіксації логотипів.

Головні відмінності бренду

    • Візуальні: самим впізнанним ознакою компанії є синя гамма, яка застосовується для всієї продукції, що поставляється на український ринок сільгосптехніки. При цьому, диски коліс мають білий колір;
    • Комплектацій: разом з машиною включені почвофреза і бонусний набір доданих запчастин;
    • Маркувальні: на мінітрактор нової моделі Т-15 обов'язково присутні наклейки в двох варіаціях: латиниця з абревіатурою фірми «GS» і кирилиця «Ск ☆ ут» з закресленою зірочкою. Головні вузли машини мають логотип компанії, який завод відливає в металі;
    • Документальні: разом з міні-тракторів продавець обов'язково вручає російсько- або україномовну інструкцію, акт прийому-передачі, договір купівлі / продажу та гарантійний талон.

Додатковими характеристиками оригінальної техніки також є факт верхнього розміщення ланцюга приводу фрези разом з гідроциліндром центрально навісного редуктора. Мінітрактор оснащується важелем блокування диференціала з фіксатором, а панель з трьома приладами має лого-наклейку.

Офіційний дилер і гарантії

Залізним правилом для кожного покупця повинна стати покупка саме у офіційного українського дилера компанії, що має свій сайт з контактами і даними, що підтверджують співпрацю з Garden Scout. Адреса представника компанії в Україні фіксується і на приладовій панелі трактора. Чи існує така юридична особа і чи не є банкрутом - можна безкоштовно перевірити по його назві в електронному державному реєстрі організацій на сайті Мін'юсту.

Найчастіше лже-продавці заманюють своїх жертв значним зниженням ціни на минитрактора і штампують оголошення на різних рекламних майданчиках. Але не варто ризикувати і довірятися невідомому торговцю, адже швидше за все ви придбаєте фальсифіковану низькоякісну одиницю техніки.

Якщо у вас є якісь підозри - перевірте всі зазначені характеристики і супровідну документацію. Чесний продавець завжди відкритий до спілкування і продемонструє клієнту всі наявні договори і акти, адже це його обов'язок і ваше право. Впевнено огляньте мінітрактор за всіма ключовими параметрами, будь то креслення або розміри, звіряючись з зазначеними оригінальним виробником, адже каверзи криються саме в деталях.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs