Ніякої передоплати!

Як правильно обкатати мотоблок та двигун?

Як правильно обкатати мотоблок та двигун?

Мотоблок на базі бензинового двигуна або дизельного - чудовий помічник у сільському господарстві. За допомогою нього здійснюють практично всі роботи на городі, у саду, та на присадибній ділянці і так далі. В Україні поширене життя у приватних будинках із земельними володіннями та запровадженням сільського господарства, тому попит на мотоблоки невпинно зростає. Купуючи новий мотоблок, багато хто цікавиться як правильно обкатати його. У цій статті ми розповімо про основні правила і про те, як проходить обкатка мотоблока в залежності від виду двигуна.

Чому потрібна обкатка мотоблока перед використанням?

Обкатка мотоблока потрібна для того, щоб виключити різні проблеми під час запуску нового агрегату. Раніше процедура була потрібна для виключення заклинювання комплектуючих посередньої якості. З цієї проблеми питання "чи потрібно обкатувати мотоблок" відпадає саме по собі, адже сучасні моделі техніки більш якісні і менш схильні до заклинювання деталей.

Що таке обкатування мотоблоку?

Перед тим як правильно обкатати агрегат, варто спочатку розібратися в тому, що процедура є. Обкатка мотоблока - звичайний процес прогрівання та регулювання нових робочих вузлів, а також двигуна у транспортному засобі. Процедура здійснюється поступово та покращує якість та стабільність роботи мотоблоку.

Як правильно обкатати мотоблок?

Процес проходить у чіткій послідовності і складається з кількох етапів. Для того, щоб впливати найкращим способом на новий агрегат для сільського господарства, дотримуйтесь таких правил:

  1. Підготовчий етап. На даному етапі варто перевірити мотоблок на наявність усіх необхідних витратних матеріалів для роботи техніки, здійснити налаштування карбюратора і перевіряти ще раз підключення паливної системи.
  2. Запуск мотоблоку. Перед тим як правильно обкатати, слід запустити агрегат вперше на холостому ходу, не навантажуючи його, щоб олія в двигуні була рівномірно розподілена. Час неодруженого запуску залежить від погоди на вулиці. Якщо температура вища за 10 градусів, то буде достатньо 5 хвилин. При температурі нижче 10°С рекомендуємо запустити мотоблок у холосту на десять хвилин і більше. При першому запуску можна одразу визначити правильність роботи більшості комплектуючих.
  3. Запуск із навантаженням. На даному етапі можна поступово додавати навантаження на мотоблок, але поступово, не доводячи до максимуму продуктивність транспортного засобу в перші години його роботи.
  4. Завершення. На перевірку та обкатку йде не менше п'яти годин, тому після завершення процедури, рекомендуємо замінити розхідники у двигуні, паливній системі та фільтрах.

Як правильно проходить обкатка дизельного мотоблока?

Процес може відрізнятись в залежності від типу двигуна в агрегаті. При дизельному двигуні радимо дотримуватись таких рекомендацій: не запускати на тривалий час мотоблок на холостому ходу, не допускати максимальної швидкості пересування. У протилежному випадку можливий перегрів силової установки та пошкодження. На нашому сайті також ви можете почитати про інші рекомендації щодо експлуатації сільськогосподарської техніки та топ мотоблоків в Україні.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs