Ніякої передоплати!

Як зробити мінітрактор з мотоблока?

Як зробити мінітрактор з мотоблока?

Перше, що для цього потрібно – вибрати мотоблок. Не кожна модель підходить для того, щоб її переробити.

Як вибрати мотоблок, щоб зробити мінітрактор?

  • Як вибрати мотоблок, щоб зробити мінітрактор? Масса. Якщо зазвичай легка вага для мотоблока переваги, то в даному випадку, навпаки, краще вибирати моделі важче, щоб вони могли без проблем впоратися з широким спектром завдань (копання щільного грунту, викорчовування пнів).
  • Потужність. Чим більше земельну ділянку і кількості запланованих робіт, тим вище повинна бути потужність.
  • Вид двигуна. Мототрактора дизельні будуть набагато економніше тих, що працюють на бензині.
  • Виробник. З огляду на, що мотоблоки купуються для того, щоб заощадити, краще вибрати продукцію недорогих марок. Як правило, це виробники Китаю, Угорщини, Росії.

Які інструменти знадобляться?

 • електродриль;
 • болгарка;
 • апарат для зварювання;
 • Кріплення для меблів (гайки, болти і подібне).

Як зробити мінітрактор з мотоблока?

Можна купити вже готові комплекти. Це зручно і вид у мототрактора буде більш презентабельний. Ще економніше буде зробити мінітрактор самостійно. Залежно від моделі мотоблока на майбутній мінітрактор креслення і розміри будуть різні. Їх можна знайти в інтернеті або прорахувати самому.

Рама

Це основа, до якої буде кріпитися все інше. Щоб її виготовити, потрібна профтруба або металеві куточки. Чим міцніше матеріал, тим краще. Переважно брати залізо або сталь. Деталі нарізаються болгаркою. Для того щоб їх скріпити застосовується зварювання або болти. Додатковим зміцненням рами може служити поперечна балка. На раму встановлюється платформа і місце для водія, які також кріпляться шляхом зварювання.

Навісне обладнання для міні-тракторів бажано кріпити відразу. Ззаду рами приварюють фаркоп, на який можна буде чіпляти причіп.

Ходова частина

Колеса можна використовувати з автомобіля. Ідеальний варіант 12-14 дюймів. Щоб прикріпити задні колеса знадобиться металева труба, її розміри повинні відповідати передній осі. Кріплення до рами встановлюється в просвердлений отвір посередині труби. Кермові тяги необхідно зіставити з рамою через черв'ячний редуктор. Як управління минитрактора можна монтувати рульової редуктор.

На задні колеса встановлюються гальма. Їх можна пов'язати з ножною педаллю або з ручником.

Всі інші деталі прикріплюються на ваш особистий розсуд. Це можуть бути фари, крила на задні колеса, навіс і т.д.

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs