Ніякої передоплати!

Як вибрати мотоблок: типи і характеристики

Як вибрати мотоблок: типи і характеристики

Сьогодні мотоблоки активно використовуються фермерами і дачниками. Універсальні машини здатні замінити 2-3 види звичної техніки. За допомогою мотоблока можна культивувати і підгортати грунт, орати землю, косити траву, чистити сніг. Якщо ви купите мотоблок з додатковим обладнанням, то його функціональність розшириться. Можна буде, наприклад, поливати город і збирати картоплю.

Як вибрати мотоблок?

Для цього слід оцінити характеристики агрегату і визначитися з тим, для чого ви купуєте обладнання. Залежно від цілей використання необхідно підбирати додаткові пристрої і насадки.

Типи мотоблоків

При класифікації мотоблоків враховуються два основних параметри. Це потужність мотора і вага. Розрізняють легкі мотоблоки, середні і важкі. Для застосування в побуті підходять мотоблоки перших двох типів. Вони важать в межах 50-100 кг. Потужність двигуна легких і середніх агрегатів не перевищує 8 к.с. Більшість моделей оснащені редуктором з задньої і двома передніми швидкостями.

Для фермерських господарств підійдуть важкі мотоблоки. Їх вага перевищує 100 кг., А потужність двигуна більше 8 к.с. Важкі агрегати додатково оснащуються навісним обладнанням, яке розширює функціональні можливості.

Вибирати мотоблок треба з урахуванням типу оброблюваного ґрунту, площі обробки і можливості виконання необхідних завдань.

Тип грунту

Для роботи на важкому грунті і цілині необхідно використовувати мотоблок вагою понад 90 кг. З обробкою легкої землі впорається агрегат вагою до 70 кг. Що стосується типу двигуна, то в першому випадку краще використовувати дизельний мотоблок. Він має високе тягове зусилля і низьку витрату палива. Для м'якої землі підійде бензиновий варіант мотоблока. Площа обробки Від площі обробки залежить вибір за таким параметром, як потужність двигуна.

Мотоблок потужністю 3-4 к.с. підійде для обробки ділянки до 15 соток. Для роботи на площі 15-40 соток треба використовувати агрегат з потужністю двигуна не менше 7 к.с. На площі понад 40 соток добре проявить себе мотоблок потужністю понад 9 к.с.

Функції

Мотоблок без додаткового обладнання можна використовувати для оранки і культивації ділянки. При використанні вала відбору потужності функціональність агрегату розширюється. До валу можна підключити газонокосарку, картоплекопач, мотопомпу, Сніговідкидачі та інше обладнання. Якщо вам необхідно перевозити вантаж по ділянці, буде потрібно купити мотоблок з великими колесами і причепом.

Найбільш важливий вузол мотоблока - двигун. Від його надійності залежить довговічність агрегату і його продуктивність. Вибирайте якісний мотор, щоб мотоблок працював довго і справно. Наступні компанії зарекомендували себе як надійні виробників двигунів для мотоблоків:

  • GreenField;
  • Forza;
  • Honda;
  • Subaru;
  • Briggs & Stratton.

При виборі обладнання зверніть увагу на редуктор. Вигідніше придбати розбірний редуктор, вироблений з литого чавуну. У разі поломки його можна відремонтувати. Нерозбірні редуктори підлягають заміні. Після того як ви визначилися з потужністю і вагою мотоблока, порівняйте виробників і вартість відповідних варіантів. На ринку представлена ​​техніка російського і зарубіжного виробництва. Це мотоблоки Форте, Кентавр, Зірка і інші.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs