Ніякої передоплати!

Яка різниця між мотоциклом та квадроциклом? Переваги і недоліки

Позашляховий транспорт все більше набирає популярності в Україні. До позашляховиків відносять різні види техніки. У цій статті ми розберемо два основні види: мотоцикли та квадроцикли. Опишемо їх переваги та недоліки, допоможемо з вибором того чи іншого транспорту. Інтернет-магазин Мотокосмос спеціалізується на продажу мототехніки українського та зарубіжного виробництва. У нашому каталозі ви знайдете всі види мотоциклів та квадроциклів різної кубатури та комплектації.

Які бувають види мотоциклів та їх переваги?

У категорії мотоциклів у покупців часто трапляється з проблемою як "як вибрати модель", оскільки вони представлені широкою різноманітністю. Для того щоб купити відповідний агрегат, рекомендуємо ознайомитися з усіма видами мотоциклів:

 1. Класичний мотоцикл. Один з кращих та затребуваних варіантів із класичним зовнішнім виглядом, стандартною комплектацією та прямою посадкою. Ця модель найбільш зручна та проста в експлуатації серед інших типів байків.
 2. Спортивний мотоцикл. Такий байк варто купити для шосейно-кільцевих ралі. Двигун спортбайка працює на високих оборотах і видає найкращий показник потужності. Крім того, мотоцикл відрізняється легкою вагою та високою динамічністю.
 3. Турерів. Цей вид є окремою категорією мотоциклів, що поєднують у собі характеристики спортивного та туристичного.
 4. Туристичний байк. Найбільш потужні та масивні мотоцикли, які краще купити для далеких поїздок. Вони відрізняються комфортною посадкою, кількома місцями, широкою комплектацією, підвищеною безпекою.
 5. Чоппер. Для любителів краси та класики року, рекомендуємо вибрати чоппер. Транспорт призначений для дорожньої їзди на невеликій швидкості. Двигун працює на низьких обертах.
 6. Кросовий, Ендуро, Дріфтер. Ці три види мотоциклів призначені для мотоциклетних перегонів. Їх можна купити не лише для дорожніх змагань, а й позашляхових.

Які можна придбати квадроцикли?

Квадроцикл є універсальним транспортом з чотириколісною базою і мотоциклетною посадкою. Деякі моделі квадроциклів мають спинку для додаткового комфорту. Техніка суттєво відрізняється від мотоцикла та її краще вибрати для таких цілей: туризм, сільське господарство, розваги та дозвілля. Рідше квадроцикли можна придбати для спортивних змагань. Цей вид транспорт найбільш затребуваний в Україні, оскільки має більш безпечну формулу та застосовується для різних цілей. Універсальний транспорт класифікують на три категорії:

 1. Утилітарні квадроцикли. Ці квадроцикли ви можете побачити у кожному селищі та районі з пересіченою місцевістю. Вони представлені широким асортиментом моделей, мають комфортну посадку, розвивають швидкість до 100 км на годину, обладнані багажним відділенням та причіпною системою, високопрохідні.
 2. Спортивні квадроцикли. До таких відносять легші за вагою моделі квадроциклів із заднім приводом та невеликими за розміром колесами. Спортивні квадроцикли застосовуються у спортивних змаганнях та для розваг по пересіченій місцевості. Розвивають високу швидкість, до 145 км на годину.
 3. Туристичні квадроцикли. Поєднують у собі туристичні та спортивні моделі. Мають подовжену колісну базу та велике багажне відділення. Перевозять від 1 до 3 осіб. Розвивають невелику швидкість, до 60-70 км на годину.

Чим відрізняються мотоцикли та квадроцикли між собою?

Для того щоб визначити який із транспортів краще, можна уважно вивчити переваги кожного з видів. До переваг мотоциклів відносять маленькі розміри та маневреність (за рахунок чого його легше буде відбуксирувати), недорогий ремонт та доступні запчастини, розвиток високих швидкостей, економічна витрата палива (але це стосується не всіх категорій мотоциклів). До переваг квадроциклів варто віднести:

 • Універсальне застосування - за рахунок стійкої бази та потужного двигуна можливе агрегатування квадроциклу з сільськогосподарським та комунальним обладнанням, робота на городі та при транспортуваннях вантажів;
 • Висока прохідність - квадроцикл більш стійкий і проходимо в будь-яку погоду, на дорогах та бездоріжжі, горбистій та лісовій місцевості;
 • Підвищений комфорт - рекомендуємо вибрати квадроцикл, тому що він більш комфортний в експлуатації за рахунок зручного крісла та інших комплектуючих;
 • Містке багажне відділення, лебідка та інші плюшки - з мотоциклом не вдасться перевозити великі вантажі, буксирувати інший транспорт і виконувати багато корисних завдань, а ось квадроцикл для цього спеціально розроблений;
 • Широкий діапазон цін - сьогодні квадрики пропонують виробники різних країн, ціни варіюються від 50 до 500 тисяч грн;
 • Наявність запчастин та ремонт - доступність запчастин та простота ремонту залежить від конкретного бренду та специфіки моделі.

Де купити новий квадроцикл у Києві?

Інтернет-магазин "Мотокосмос" пропонує широкий асортимент мототехніки. У нас можна купити мотоцикл, спортивний байк, квадроцикл, дитячий транспорт, запчастини та комплектуючі для всюдихідної техніки. Вся техніка доставляється повністю безкоштовно на вашу адресу. Оплачуйте при отриманні будь-яким зручним способом.

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs