Ніякої передоплати!

Який найкращий квадроцикл для бездоріжжя?

Який найкращий квадроцикл для бездоріжжя?

Квадроцикл - улюблений транспортний засіб для багатьох українців. Техніка активно використовується для пересування бездоріжжям, якого в різних куточках країни досить багато.

За допомогою цього транспорту можна пересуватися лісовою, піщаною, степовою, болотистою, гірською місцевістю.

Це робить його універсальним та дуже затребуваним. Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує вашій увазі широкий вибір квадроциклів в Україні від світових гігантів мототехніки.

Як вибрати квадроцикли для бездоріжжя?

За типом призначення розрізняють кілька видів квадроциклів:

 • Туристичні моделі - спеціальний вид мототехніки, призначений для тривалих поїздок гірською або лісовою місцевістю, в місцях, де практично немає дороги та шляхи для переміщення традиційного транспорту;
 • Спортивні моделі - існує два види спортивних квадриків, універсальні та професійні, універсальні представлені широким вибором та недорогою ціною, професійні використовуються на змаганнях в умовах спеціалізованих трас із рівним покриттям;
 • Вантажні та утилітарні - високопрохідні моделі з посиленою рамною конструкцією, підвищеною вантажопідйомністю, великими колесами та розширеною комплектацією;
 • Дитячі моделі - техніка, призначена для певного віку дітей, з урахуванням їх вікових особливостей та необхідності у підвищеній безпеці;
 • Баггі - окремий вид мототехніки з дахом або навісом, автомобільною посадкою водія та пасажира, автомобільним типом керування.

Який найкраще вибрати квадроцикл для бездоріжжя?

При виборі високопрохідної техніки для пересування бездоріжжям важливими є кілька основних нюансів: ходова частина, трансмісія, потужність і стабільність роботи двигуна, комплектація.

Далі розглянемо ці нюанси докладніше:

 1. Об'єм двигуна. Для мотовсюдихода, який буде використовуватися в складних умовах, об'єм двигуна відіграє вирішальну роль, оскільки при недостатній тяговій силі він не здолає підйом на схил, проїзд по ямах і калюжах, болотистій місцевості. Об'єм моделі, що рекомендується, варіюється від 300 кубічних сантиметрів і вище.
 2. Потужність двигуна. Ще один важливий нюанс, який важливий для вантажопідйомності та різкого збільшення обертів для того, щоб вибратися з канави. Рекомендована потужність складає від 45 кінських сил.
 3. Швидкість пересування. Для того щоб комфортно пересуватися на моделі по схилах та гірській місцевості, немає потреби у високих показниках швидкості. Буде достатньо таких показників як 70-80 км/год максимально.
 4. Трансмісія. Ще один важливий нюанс для пересування бездоріжжям. Для цих цілей найкращим варіантом буде мотовсюдихід з механічною трансмісією.
 5. Колеса та дорожній просвіт. Також при виборі надійного та комфортного квадроцикла звертайте увагу на розмір коліс та дорожній просвіт.

Де купити квадроцикли для бездоріжжя?

Інтернет-магазин Мотокосмос спеціалізується з продажу мототехніки в Україні. Придбати надійний та комфортний мотовсюдихід для туристичних, вантажних, сільськогосподарських, а також інших завдань, ви можете на нашому сайті. Понад 300 моделей доступні для покупки вже сьогодні.

Комплектація може бути стандартною або розширеною, в технічних характеристиках зазначена точна інформація про це. Доставимо у будь-який куточок країни без передоплати. Оплачуйте при отриманні готівковим чи безготівковим способом.

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs