Ніякої передоплати!

Який трактор вибрати для сільського господарства в Україні в 2020 році?

Який трактор вибрати для сільського господарства в Україні в 2020 році?

  

Вибір трактора вважається досить важливим і копіткою заняттям, адже техніка сільськогосподарська купується не на один рік і слід розуміти не буде розширення або зменшення оброблюваної території. Наприклад, на питання: «Який трактор вибрати фермеру?» слід враховувати список завдань, які трактор буде виконувати протягом року і в якій кількості. Тому перед вибором трактора необхідно мати повний список завдань і їх річні обсяги.

 

Найпопулярніші і затребувані типи сільськогосподарської техніки в Україні

 

·         Мототрактора. Є найбюджетнішій і невеликий за розміром сільськогосподарською технікою, яка підходить для обробки земельних територій до 5 гектар. Обладнана тільки одноциліндровими дизельними двигунами з потужністю від 12 до 24 кінських сил. Передача потужності від двигуна до трансмісії передається виключно за рахунок декількох клиновидних ременів з профілем «Б». Також варто відзначити що повнопривідний мототрактор можна зустріти вкрай рідко. Але з переваг можна виділити багату комплектацію, яка включає грунтофрези з шириною захвату від 100 до 140 сантиметрів, одне або двокорпусний плуг, ЗІП додатковий, інструкція з експлуатації, набір додаткових ключів і викруток.

·         Мінітрактори. Даний тип техніки відмінно підходить для професійного використання в багатьох сферах, в тому числі і будівництво, і комунальні служби. Найчастіше наділені трьох або чотирициліндровими четирехтактнимі двигунами з номінальною потужністю від 22 до 50 кінських сил. Який трактор підходить для оранки? Мінітрактори відмінно працюють з плугами за рахунок високої тяги і прохідності на різних типах ґрунту. Деякі моделі міні-тракторів обладнані комфортабельними опалювальної кабіною, яка рятує від морозу в зимову пору року. Це дозволяє за допомогою минитрактора розчищати який щойно випав сніг. Основна частина мінітракторів має повний відключається привід, а задній міст можна заблокувати примусово за допомогою спеціального важеля. У комплектацію мінітракторів не входить ніяке додаткове навісне або причіпне обладнання і вартість його набагато вище ніж на мототрактора, але зате на цих агрегатах встановлена ​​трехточечная система роботи з додатковим інвентарем, яке можна налаштувати з будь-яким аксесуаром.

·         Колісний трактор. Як вибрати трактор на колесах до 150 кінських сил? Для початку варто розуміти яку ділянку є для проведення робіт, після чого потрібно підібрати асортимент можливо використовуваного навісного інвентарю, а вже маючи ці даний здійснювати вибір. Трактори доступні в Україні від 50 до 200 кінських сил. Обладнані вони чотирициліндровими і шестициліндровими дизельними двигунами, часто з турбо нагнітачем для збільшення потужності. Їх трансмісії виготовлені з якісних і міцних металів, що значно може збільшити термін служби конструкції в цілому. Двухдисковое зчеплення і реверсивна коробка перемикання передач допомагають швидко і якісно робити необхідну роботу. Ціна таких тракторів може починатися від 18000 і доходити до 50000 доларів. Найпопулярніший бренд в нашій країні є МТЗ, адже перший запит в просторах інтернет: «Як вибрати трактор МТЗ?»

·         Гусеничні трактори. Даний тип техніки не настільки часто використовується в сільському господарстві і комунальних службах за рахунок великої витрати, високу вартість і не практичності. Їх не рідко можна зустріти на кар'єрах, а також будівельних майданчиках, де без них просто не впоратися.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs