Ніякої передоплати!

Яку косарку вибрати на мінітрактор?

Дата публікації 26.03.2018.
Яку косарку вибрати на мінітрактор?

Перед багатьма фермерами стоїть завдання щодо своєчасної заготівлі кормів для тварин. Адже вчасно скошена трава зберігає більше користі і поживністю, що позитивно відіб'ється на стані здоров'я вашого худоби.

Різновиди косарок для мототрактора

  • Роторні (дискові) - вважаються більш досконалими, застосовуватися почали порівняно недавно. Сутність механізму: диски з прикріпленими ріжучими ножами обертаються один на одного. Такий підхід дає можливість не просто скосити сіно, а й слажівать його в зручний ряд, а це робить подальшу прибирання трави набагато комфортніше. Такі установки легко обслуговуються, а ножі турбот не доставляють: в разі зустрічних перешкод вони складаються під відтворити диск ламаючись. Однороторні апарати складуть траву в одну сторону від себе, а двохроторннім - по центру між собою. Доступність вибору способу кріплення: причіпний, навісний, полунавесной - розширює кількість сумісних моделей міні-тракторів. Приєднуються коси прямо до ВВП або через ремінь до шківа двигуна. Установка «лиж» зробить можливою роботу на нерівних ділянках, а проштовхують траву барабани дозволять косити навіть грубі рослини. Це дуже стане в нагоді при збиранні чагарників або дорожніх узбіч.
  • Сегментні - мають застарілим, але безпечним і досить продуктивним механізмом, зокрема, при неоднаковому рельєфі полів. Їх суть така: застосовуються нерухомі пальці і рухомі ножі, зрізують захоплену траву. Недоліком можна вважати необхідність додаткового прибирання сіножатей граблями, адже трава не складається так, як в роторних косах, а також складність обслуговування. Вони підійдуть для значних полів за рахунок своєї переваги: ​​серед них переважає бічне розташування - це не мне рослини і повністю скошує їх. Розташування стрижуть деталей паралельно поверхні поля дозволяє їм копіювати нерівності землі. Кріплення аналогічно роторним кіс і залежить від конкретної марки.

При безпосередній покупці сінокосарки зверніть увагу на такі параметри:

  • Ширина захоплення рослинності;
  • Показники потужності;
  • Максимальна висота трави;
  • Спосіб косіння і укладання;
  • Додаткові опції.

Косілки до мототрактора малої потужності вистачить для прибирання двору або галявини, а трактора необхідно мати двигун 12-20 к.с. Для масивної заготівлі кормів краще взяти апарат потужніший.

Моделі для состріганіе високих трав мають мінімум висоти скоса в 20 см. Для очищення прибудинкової території візьміть косу, в якій мінімум висоти острогу 5 см. При необхідності є косарки не тільки для сіножатей, але, і щоб мульчувати рослинність. Конструкція з опцією покосу для вашої зручності сформує сіно в покіс або валку. Додатковими можливостями в нових моделях можуть бути травосборник і граблі для мототрактора.

Наші бренди
 • © 2012—2023 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs