Ніякої передоплати!

Кращі минитрактора 2019 року по думку користувачів

Кращі минитрактора 2019 року по думку користувачів

За перший квартал 2019 року на ринку з'явилося безліч нових міні-тракторів. Всі провідні виробники оновили свою техніку. Одні машини були модернізовані частково, а інші змінилися повністю.

У статті ми розберемо три найпопулярніших в Україні моделі, які недавно з'явилися в продажу і вже встигли завоювати довіру аграріїв.

Xingtai T 244 FHT

Почнемо з самого дешевого в нашому списку . Xingtai T 244 FHT - останні оновлення модельного ряду відомого китайського виробника. Повнопривідна новинка отримала редукторний міст.

Мінітрактор працює на трьохциліндровому моторі. Дизельний KM385BT - популярний двигун, який заробив хорошу репутацію серед фермерів. Потужний 24-сильний мотор працює в парі з повним приводом, що в сумі дає відмінну прохідність і непогану тягу.

Xingtai T 244 FHT легко впорається з ділянкою 10 га. Трактор обладнаний повноцінною навісною системою, що дозволяє підключити різні інструменти. Додаткове обладнання істотно розширює функціональність техніки.

Shifeng SF244CL

Shifeng SF244CL чекали багато аграріїв. Трактор з новим дизайном виправдав очікування українців. Він отримав редукторний міст і тракторні колеса з широкою гумою.

Машина обладнана повним приводом і гідропідсилювачем керма. Поєднання редукторного моста і 4x4 робить керування трактором впевненіше. Він добре долає бездоріжжя і м'який грунт.

Крім технічної складової виробник добре попрацював над комфортом. Новинка отримала сидіння з амортизацією і нову приладову панель. Важелі управління розташовані досить ергономічно.

Jinma JMT 3244 HXN

JMT 3244 HXN - ще одна новинка з сучасним дизайном. Машина отримала масивний перед з галогенними фарами. На капот розташовано декілька решіток для вентиляції.

Мінітрактор обладнаний:

  • Повним приводом;
  • Гідропідсилювачем керма;
  • Блокуванням диференціалу;
  • Регульованою колією.

Крім того, новинка «перевзулася» в широкі шини на передній осі, що підвищує стійкість і прохідність.

Якість збірки Jinma JMT 3244 HXN на висоті. Місце оператора помітно змінилося. Наприклад, з'явилося багато пластикових деталей і оновилася приладова панель.Она містить 5 датчиків, в тому числі і лічильник мотогодин. Інженери Джинма зробили зону посадки водія ширшої.

Новий JMT 3244 HXN виглядає досить потужно, але це не заважає йому працювати в тісних умовах. Він легко маневрує в саду і на будівельному майданчику.

Завдяки потужному двигуну і міцної конструкції, фермер може застосовувати важку навішення, начебто трикорпусного плуга. Гідравліка оснащена двома насосами, що дозволяє підключати дві одиниці навісного обладнання.

Ціна JMT 3244 HXN не сама бюджетна, але вона повністю виправдана якісною збіркою і функціональністю машини.

Розглянуті моделі розраховані на виконання більшості аграрних і комунальних завдань. Вони актуальні для приватних господарств, житлово-комунального господарства, будівництва та виробництва. З навісним обладнанням кожну з трьох машин можна перетворити в снегоуборщик, екскаватор, газонокосарку, транспортер та іншу техніку.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs