Ніякої передоплати!

Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга

Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга

 У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?

Установка рульової колонки (труби)

Привід рульового управління потрібен для передачі крутного моменту в ГУР і поворотною системі. Даний момент відбувається завдяки валів, які з'єднуються один з одним шарнірними елементами.

Перед установкою положення керма змінюється по висоті. Сама труба поздовжньо повертається вперед по руху самого трактора. Установка труби відбувається наступним чином.

Під час установки трубу приварюють до сережці, що з'єднується зі стійкою. Також шарнірно з'єднується труба двома гвинтами, осі яких пов'язані з шарнірної хрестовиною. Такий механізм дозволяє трубі здійснювати обертання щодо стійки, закріпленої до бортової панелі.

У нижньому робочому положенні труба утримується фіксатором, що заходить в паз правої стінки стійки, притискаючись пружиною.

Щоб повернути трубу, потрібно рукоять повернути на себе, щоб фіксатор вийшов з паза. Після цього трубу можна без зусиль повернути вгору, і фіксатор проходить по поверхні стінки стійки. Труба в цьому неробочому положенні більше не фіксується, то тільки утримується, упершись в стінку стійки.

Щоб повернути рульову колонку в робочий стан, її вставляють назад фіксатором в паз.

Під час експлуатації рульового приводу рекомендується змащувати шарніри через кожні 900 мотогодин. Іноді з поліпшенням системи управління, важливо модернізувати перед літньою роботою і систему охолодження щоб уникнути перегріву вузлів.

Установка додаткового радіатора

Як правильно встановити плуг на міні-трактор? Відразу уточнимо, що допоміжний радіатор потрібен для охолодження масла в трансмісії, що особливо актуально влітку, коли техніка працює цілий день при температурі 30-40 градусів тепла. Основна штатна система не завжди справляється з охолодженням ATF, тому важливо здійснити установку допоміжного невеликого агрегату перед основною секцією. Для роботи менш екстремальній ситуації установка допоміжного радіатора не потрібна.

Виконується монтаж так. Трубки, що подають масло в основний радіатор обрізають. Додатковий агрегат встановлюють на кліпсах між гратами радіатора і основним радіатором, який охолоджує двигун, закільцьовуючи допоміжними поліуретановими шпагат для обрізаних трубах, затягуються простими хомутами, що використовуються для паливного бака. Така система необхідна тільки в екстремальних жарких польових умовах. Взимку краще цю систему зняти, оскільки це загрожує переохолодженням масла в коробці передач. У літній же час під час постійної роботи в полі система виправдовує себе збереженням деталей коробки.

Оскільки оранка і обробка фрезою найважливіші моменти, які виконуються восени і навесні, важливо правильно під'єднати агрегати до трактора.   

Установка фрези

Як встановити фрезу на міні-трактор? Встановіть фрезу на рівному майданчику і регулювати до агрегату міні-трактор.

Далі проробляємо кілька дій:

 1. Знімаємо захист з ВВП, встановлену на тракторі, відпускаємо болтові кріплення підйомного механізму.
 2. Приєднуємо фрезу до перехідної плити, злегка зафіксувавши її болтовими кріпленнями.
 3. Приєднуємо провідну зірочку приводу до передавального ВВП.
 4. Закріплюємо проміжну зірку приводу агрегату на поворотну стійку, і з'єднуємо їх ланцюгом.
 5. Регулюємо прямолінійність ланцюга, і закріплюємо з'єднання болтом і за допомогою штифта.
 6. Закріплюємо фрезу надійно на перехідній плиті за допомогою кріпильних болтів, виконуємо установку захисного кожуха.

Безпосередньо перед обробкою грунту перевірте наявність масла в коробці ВВП.

Установка і настройка плуга

Як правильно встановити плуг на міні-трактор? Агрегат виставляють вертикально перед тим, як налаштувати. У поєднанні з міні-тракторів він калибруется за допомогою талреп. З урахуванням того, що положення агрегату завжди похило, настройку починають виконувати з правобічної частини. Тут виконуються основні настроювальні підготовчі роботи.

 1. Вимоги до розташування агрегату

  Регулювання відступу лемеші здійснюється по ширині захоплення.

  При калібрування площину агрегату прилягає до поверхні без зазорів.

  З лівого краю залишається мінімальний зазор.

  Виставляється положення польової дошки щодо направляючої.

Важливо будь зміщення польової дошки впливає на роботу агрегату і створення нерівних борозен і зносу обладнання, розбовтування деталей. З цієї причини калібрування агрегату виконується талрепа, який дозволяє відрегулювати положення входу в грунт, вирівняти зріз пласта.

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs