Ніякої передоплати!

Мотоблоки Zirka: короткий огляд лінійки

Мотоблоки Zirka: короткий огляд лінійки

На полях Південно-Східної Азії і Китаю, зокрема, частіше за все можна зустріти не мінітрактор і не слона, а мотоблок. На другому місці - держави Центральної Азії і Південної Америки.

Ми не випадково виділили Китай, адже саме тут виробляється найбільше найменувань мотоблоків. Вартість агрегатів, як і якість збірки сильно залежать від ринку збуту.

В Україну поставляються десятки брендів мотоблочной техніки під різними назвами, але незмінно "Made in China". У сьогоднішньому огляді - мотоблоки Zirka.

Технічні особливості модельного ряду

Хоча ця назва і звучить по-українськи, але запчастини та збирання в мотоблоках Зірка на 100% китайські. Ціновий діапазон лінійки великий - від 11 тис. Грн до 28 тис. Грн. Це не дорого, але і не дешево. Тому, Zirkі відносять до середньої категорії.

Серед дилерів поширена така операція, як переробка мотоблока іншого китайського виробника під Зірку.

Асортимент модельного ряду різноманітний і включає в себе більше 10 моделей в зеленій колірній гамі з бензиновим і дизельним двигуном повітряного і рідинного охолодження потужністю від 4 до 15 л. с., з електростартером і без.

Найменший агрегат - мотоблок Zirka SH 41 T на 4 л. с., а найпотужніший - 15-сильний GN 151 Е.ьНо українські аграрії більше зацікавлені в 8, 9, 10-сильних машинах, таких як WC 10 D, IZ 135 E, WC 80 D, GT 90G03 і ін.

Незважаючи на великий розкид в показниках потужності, можна виділити технічні особливості, притаманні всій лінійці:

 • Велика вагова категорія - 87 - 505 кг;
 • Об'ємний паливний бак - 3,6 і 6 л - і невелику питому витрату палива;
 • Трансмісія - черв'ячний або шестерний редуктор з конічною передачею на 2, 6 передніх і 1, 2 задні швидкості. На бензиновому Zirka BD 70G01 передбачений ланцюгової редуктор;
 • Зчеплення - в основному, мокре багатодискове в масляній ванні, рідше - однодискове сухе фрикційного типу;
 • Рульове управління - яке блокується з поворотним хомутом;
 • Глибина обробки грунту - 15 - 30 см;
 • Пневматичні колеса 4.00 - 10 або 5.00 - 12. Можлива переробка під індивідуальні особливості мотоблока і щільність грунту;
 • Є ВВП для підключення навісного обладнання.

Переваги лінійки

Серед численних переваг, користувачі виділяють:

 1. Висока якість збірки. МотоблокІ Zirka відрізняються надійністю робочих вузлів. У паливній системі передбачений міцний чавунний картер.
 2. Можливість вибрати агрегат під конкретні потреби. Модельний ряд включає різноманітні за потужністю, габаритами, ширині колії і глибині культивації агрегати як для дачних ділянок на кілька соток, так і для середніх професійних господарств.
 3. Широкий вибір фірмового навісного обладнання. Доступні адаптери, грунтофрези, борони, граблі, дроворуби, косарки, водяні помпи, окучники і т. Д.

Недоліки

Основні відмови в роботі паливної системи пов'язані з неправильним підбором паливно-мастильних матеріалів і порушенням режиму їх зміни.

За умови регулярної заміни масла і охолоджуючої рідини, чищення фільтрів мотоблок Zirka надовго стане надійним помічником в городі і саду.

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs