Ніякої передоплати!

Нові трактора від Shiefeng - тепер ще потужніший

Нові трактора від Shiefeng - тепер ще потужніший

Малогабаритні трактори Shiefeng - сучасна, економічна техніка для сільського господарства, будівництва та комунальної сфери. Виробник стрімко розвивається з початку 90-х років, поставляє свої машини в багато країн світу.

Модельный ряд нової серії тракторів

Інтернет-магазин Мотокосмос представляє абсолютно нову в Україні лінійку міні-тракторів зі збільшеною потужністю - SF350. Ця бюджетна техніка зайняла золоту середину між малопотужними SF220 і 50-ти сильними SF504. Українським фермерам доступна вся лінійка 350. Розглянемо її більш детально.

SF350 и SF350 L — найпростіші моделі нової серії, які побудовані на базі нового дизеля з потужністю 35 кінських сил. Мотор оснащений сучасною системою охолодження рідинного типу і показує відмінну продуктивність для машин такого рівня. Трактори з колісною формулою 4x2 обладнані регульованою колією.

SF354 - дорожчі минитрактора з трохи більш продуктивним чотирициліндровим мотором (при тій же потужності 35 к.с.). Модель оснащена:

  • повним приводом;
  • дводисковим зчепленням;
  • високим кліренсом.

Відзначимо, що всі нові минитрактора не мають кабіни, зате вони обладнані досить комфортним водійським сидінням і ергономічним розташуванням важелів. Нова лінійка працює на однаковій коробці передач (3 + 1) * 2. Функціональна трансмісія дозволяє налаштувати трактор на різний швидкісний режим в залежності від умов роботи.

Відмінні риси нових тракторів Shiefeng

Всі новинки оснащені незалежним валом відбору потужності і компресором. Мінітрактори можна обладнати практично будь-який навішуванням, головне щоб вона підходила по масі і технічним характеристикам. До машин підключається переднє і заднє навісне обладнання.

Незважаючи на скромні габарити, нова техніка має значну вантажопідйомністю, так що її можна використовувати в якості тягача для важких вантажів і легкових авто.

Компактність дозволяють експлуатувати минитрактора в тісному просторі, наприклад:

  • Поблизу зборів;
  • Поруч з житловим будинком;
  • Між деревами.
  • Машини відмінно підходять для садових робіт.

Зовнішній вигляд нової лінійки Shiefeng продовжує традиції бренду. Ця техніка з сучасним зовнішнім виглядом може похвалитися округлим капотом і сучасними крилами з вентиляційними отворами. Крила захищають мотор від зовнішнього впливу.

Над широкої радіаторної гратами розташовані фари в один ряд. Якісні світлові прилади дозволяють працювати в будь-який час доби не відчуваючи дискомфорту. Диски великих задніх коліс пофарбовані в оранжевий колір, що підкреслює індивідуальність виробника.

Трактори Shiefeng SF350 і SF354 - універсальні помічники в господарстві, які обладнані всім необхідним для ефективної роботи. Їх потужність дозволяє виконувати багато завдань, при цьому мотор добре економить паливо.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs