Ніякої передоплати!

Обприскувач для мінітракторів: важливий фермерський інструмент

Обприскувач для мінітракторів: важливий фермерський інструмент

Щоб отримати великий урожай, потрібно не просто посадити і вчасно зібрати сільськогосподарські культури, а й забезпечити їм повний цикл догляду. Сучасні аграрії чудово обізнані, що обприскування полів - це не бажаний, а необхідний етап робіт. В іншому випадку, згідно зі статистикою, фермер втратить близько чверті своїх посівів. Практичніше буде придбати обприскувач (укр. Оприскувач) до мототрактора - так ви збережете і ваші гроші, і врожай.

Обробка рослин особливими розчинами покликана:

  • Знищити комах-шкідників;
  • Викорінити хвороби;
  • Забезпечити позакореневе підживлення культур.

Класифікація обприскувачів

Дані апарати призначені для обробки сільськогосподарських рослин рідкими пестицидами. Всі сучасні агрегати поділяються на три типи:

  • Навісні;
  • Причіпні;
  • Самохідні.

Перші прикріплюються на навішення мототрактора і характеризуються малим об'ємом: 600-800 л і захопленням в 12-18 м. Перевагами цього типу є приємна ціна, хороша маневреність, достатня середня швидкість і сумісність з моделями вітчизняних тракторів. З мінусів - невелика продуктивність, обмежений мінітракторів кліренс.

Другі складають більшість в магазинах сільгосптехніки. Відрізняються збільшеним об'ємом баків для спецрозчину в 2000-3000 л і шириною захвату 24-36 м. Дана особливість дозволяє застосовувати їх для обробки набагато більшій території без дозаправок. Решта плюси і мінуси аналогічні навісного типу.

Третій різновид обприскувачів у нас є відносною новинкою. Це в більшості своїй американські і європейські моделі, перевагами яких виступає кліренс 1,5 м. І продуктивність під 1000 га за день. Все це позначається на тому, що такий обприскувач (укр. Оприскувач) до мототрактора має найдорожчу ціну.

Поради при виборі обприскувача до мототрактора

Перш за все виходите з масштабів майбутніх польових робіт. Якщо вам доведеться обробити ділянки в 100-1000 га - зупиніться на придбання навісний моделі для свого транспорту. Як правило, цього достатньо для фермерських господарств. Для аграріїв із середнім масивом площ в 1000-5000 га розумно вибрати причіпні агрегати. Для фермерів з величезними площами (від 10000 га) можна придивитися до самохідних конструкціям. Особливо у випадках, коли у вас багато кукурудзи, цукрових буряків, соняшнику.

Розмір і форма конкретного поля також важлива при здійсненні покупки. Маленькі поля не дадуть можливості обприскувачів з великою штангою зручно розвернутися.

Моделі, в яких довжина штанги більше 24 м краще застосовувати на територіях від 40 га.

Враховуйте, що через обмеження кліренсу трактором не регулюється і висота обробки. Навіть коли бічні штанги досягають бажаної висоти, то, наприклад, на землях з кукурудзою, відбудеться її пошкодження в колії, додатково ще буде і невисокою швидкість обробки.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs