Ніякої передоплати!

Купівля тягача

Купівля тягача

Як вибрати сідельний тягач?

Сучасний тягач володіє високою маневреністю, універсальністю, можливістю послідовної агрегації з декількома причепами; можливість швидкої заміни причіпних платформ.
Одне з головних переваг полягає в тому, що можна доставити вантаж, і відправитися в наступний рейс, не чекаючи розвантаження. Такий підхід істотно економить час і збільшує рентабельність перевезень вантажів.

Скільки коштує тягач і як його вибрати?

Вартість залежить від кількості осей, потужності двигуна, розміру, і комфорту кабіни, типу палива, економічності ДВС, інших параметрів. Стандартно висока ціна окупається високою продуктивністю, тривалістю експлуатації. Каталог сідельних тягачів пропонує придбати недорого автомобіль китайського виробництва.
Вибір повинен залежати від типу вантажів і спеціалізації транспортних компаній. Є фірми, які перевозять легкі будівельні матеріали або продукти харчової спрямованості, інші везуть важкі сипучі вантажі, треті – транспортують скраплений газ і нафтопродукти. Одним потрібні сідельні тягачі з вантажопідйомністю до 40 тонн, іншим цілком вистачає техніки для перевезення 20 тонних вантажів.
У нас можна придбати потужний імпортний сідельний тягач під документи, але перед покупкою необхідно визначитися з пріоритетами по:
Типу вантажу, що перевозиться, використовуваного бортового, тентованого, рефрижераторного або іншого напівпричепа;

  • типу кліматичних і дорожніх умов;
  • граничної вантажопідйомності;
  • витраті пального;
  • по колісній формулі;
  • комфорту кабіни, її індивідуальних особливостей (наприклад, аеродинаміки).

Для перевезення вантажів по хорошим магістральним дорогам досить вибрати двовісний тягач. Якщо плануються маршрути по поганих дорогах, краще підібрати тривісну машину.
У нас можна підібрати модель з одним або двома спальними місцями при наявності супроводжуючих. Тип кабіни важливо підібрати в залежності типу маршруту в межах країни. Якщо техніка потрібна для міжнародних перевезень краще вибрати тягач з декількома спальними місцями. Дорожні патрулі в Європі відстежує стан водіїв і вимагає коректного чергування роботи та відпочинку.

Купівля тягача з доставкою по Україні?

Компанія "Мотокосмос" пропонує кращі сідельні тягачі, які оснащені всіма системами безпеки. Основною гальмівною і допоміжною гірською системою. Завдяки пневматичній системі WABCO органічно працюють гальмівні диски тягача і напівпричепів.
Управління оснащене всіма сучасними системами управління гідропідсилювачем керма, блокуванням міжосьового і міжколісного диференціала, що підвищує маневреність і прохідність техніки.
Кабіна відповідає всім системам безпеки і комфорту. Є Бортовий комп'ютер, регульовані м'які крісла, змінюється положення керма. В наявність обігрівач, кондиціонер , магнітола + USB / MP3.
Оформляйте замовлення на покупку тягача онлайн або телефонуйте нам. Є передоплата, оплата при отриманні, в кредит і лізинг.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs