Ніякої передоплати!

Переваги та недоліки гусеничних тракторів

Переваги та недоліки гусеничних тракторів

  

В даний момент різноманітність і асортимент сільськогосподарської техніки в Україні досить широкий. Є безліч китайських, європейських, японський, а також індійських торгових марок, які імпортують свою продукцію в нашу країну. Їх модельні ряди досить широкі, тому підібрати для себе відповідний трактор не складає великих труднощів.

Останнім часом великої популярності набули гусеничні трактори ціна на які дещо відрізняється в порівнянні з колісними. Найчастіше такі трактора використовуються в будівельній сфері, а також у комунальній. Їх прохідність набагато вище ніж колісних. Це д остігается за рахунок хорошого зчеплення гусениць з грунтом.

 

Найпопулярніші гусеничні трактори в Україні

 

    • Трактор ХТЗ Т-150-05-09-25-04. Ця модель трактора вважається однією з найпопулярніших в Україні і проводиться вона на Харківському Тракторному Заводі. Має резино-тросову гусеницю. Обладнаний дизельним шестициліндровим чотиритактним мотором з номінальною потужністю - 180 к.с. при обсязі циліндрів в 11.15 літра. Марка мотора - ЯМЗ-236М2-59. Такої потужності з лишком вистачить при виконанні будь-якого спектра завдань в будь-якій сфері. Для такого агрегату знадобитися велика кількість палива, тому об'єм паливного бака трактора становить 430 літрів. На гусеничні трактори ціни на порядок вище в порівнянні з колісними. Трансмісія трактора ХТЗ Т-150-05-09-25-04 має 12 швидкостей (9 передніх і 3 задні). Встановлено одноциліндровий навісний гідравлічний механізм. Вал відбору потужності - незалежний з двома швидкостями: 540 і 1000. Його вантажопідйомність становить 3500 кілограм, а продуктивність гідравлічної системи - 86 літрів в хвилину. Споряджена маса трактора дорівнює 8,25 тонн. У комплектацію техніки входить аудіопідготовка, кондиціонер, вентиляція, обігрів, перекидні додаткове сидіння. На ці гусеничні трактори в Україні ціна доступніше ніж в інших країнах, адже не потрібно платити митні збори і податки.
    • Трактор ХТЗ-181.20. У порівнянні з попередньою моделлю, ця має більш потужний мотор з об'ємом циліндрів в 15,31 літра. Охолоджується за рахунок спеціальної рідини. Потужність номінальна цього шестицилиндрового чотиритактного двигуна становить 190 кінських сил або 140 кВт. Максимальна швидкість вперед може досягати 15,31 км / год, а задня 7,93. Досягається це за рахунок сучасних і практичних трансмісії з трьома швидкостями назад і дев'ятьма вперед. Цього цілком достатньо для того різання будь-якого типу завдань. Вал відбору потужності трактора ХТЗ-181.20 має незалежну систему і дві швидкості роботи: 1000 і 540 оборотів в хвилину. Продуктивність гідравлічного насоса становить 90 літрів в хвилину. Пересувається за рахунок резино-тросової системи гусениць. Важливим фактором для прохідності є маса, яка становить 9990 кілограм. Але на гусеничні трактори ХТЗ ціна не така вже й дешева як на колісні аналоги інших торгових марок.

 

Перед вибором сільськогосподарської техніки необхідно з точністю розуміти, як вона буде експлуатуватися, яка потужність необхідна для роботи з певним типом навісного та причіпного обладнання. Адже не завжди гусеничний трактор має показники кращі, ніж колісні. Але у них безумовно є перевага в прохідності і конструктивної масі.

Ми рекомендуємо гусеничні трактори купити ціна тільки в перевірених і надійних магазинах, які мають свої виставкові майданчики, де можна здійснити тест-драйв. Наш інтернет магазин доставляє сільськогосподарську техніку абсолютно безкоштовно по всій території України без передоплати.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs