Ніякої передоплати!

Різновиди тракторів китайських і вітчизняних тракторів в Україні

Різновиди тракторів китайських і вітчизняних тракторів в Україні

  Сільськогосподарська техніка необхідна для проведення великої кількості складних і не під силу звичайній людині завдань. З найпоширеніших вважається обробка земельних територій. Для обробки навіть 1 гектара необхідно витрачати силу-силенну часу і сил, якщо все це обробляти вручну. Але з появою такої техніки як трактор - ця робота стала набагато якісніше, швидше і не витрачається багато людської енергії.

На сьогоднішній день в Україні представлена ​​величезна кількість сільськогосподарської та комунальної техніки китайського, європейського, індійського, а також японського виробництва. Всі вони відрізняються своїми технічними можливостями, характеристиками, а також ціна на трактора залежить від комплектації.

Деякі власники фермерських господарств і великі аграрні підприємства вважають за краще купувати вітчизняні трактори. В Україні до цього дня випускають трактора на ХТЗ (Харківський тракторний завод). Модельний ряд цієї торгової марки на жаль, не великий, і складається з 10 моделей, але все якість їх до сих пір знаходиться на високому рівні. Найбюджетнішій і популярною моделлю вважається трактор ХТЗ-150К-09.172.00. Вона обладнана потужним і надійним шестициліндровим чотиритактним мотором марки ЯМЗ-236М2-59, який може видавати 180 кінських сил або 132 кВт. Обсяг циліндрів його становить 11,15 літра, а охолоджується він за рахунок рідини. Розмір всіх чотирьох коліс - 21.3R24. Також важливим фактором є відмінна комплектація цієї моделі - гідропідсилювач, опалювальна комфортабельна кабіна, якісна аудиоподготовка, гідравлічний розподільник з п'ятьма секціями, кондиціонер, обігрів, вентиляція, додаткове сидіння, незалежний вал відбору потужності, а також двоциліндровий гідравлічний навісний механізм. Ціна трактора цього не перевищує 55000 доларів.

У модельному ряді китайських тракторів немає аналогів тракторів ХТЗ, але є моделі які можуть дати фору цим апаратам. Одним з таких можна назвати трактор Zoomlion RH 1104. Хоч він і не такий потужний, але все ж обладнаний надійним і перевіреним часом чотирициліндровим чотиритактним дизельним мотором з турбокомпресором марки LR4M3Z-24. Охолоджується він за допомогою води і запускається за допомогою електричного стартера. За рахунок наявності турбіни потужність даного агрегату становить 110 кінських сил, чого цілком вистачає для роботи на територіях до 30 гектар. Трансмісія цього трактора має 16 швидкостей передніх і 8 задніх. Також варто відзначити наявність дводискового зчеплення діаметром 12 дюймів. Встановлено великі пневматичні колеса з шевронним малюнком протектора. Завдяки наявності двох гідравлічних насосів немає перебоїв в роботі гідропідсилювача керма і заднього підйомного механізму. А найголовніше, що ціни на трактора торгової марки Zoomlion набагато нижче ніж на вітчизняні або європейські.

Будь-трактор, скільки б він не коштував і якою б потужності двигун на ньому не стояло не може виконувати ніяких робіт без додаткового інвентарю, яке налічує безліч різновидів. Його краще купувати відразу з технікою, так як можна істотно заощадити на доставці, а також отримати додаткову знижку. З найпопулярніших і затребуваних аксесуарів можна виділити: окучники, граблі, плуги, культиватори, лопати, фронтальні навантажувачі, причепи, обприскувачі, шнекові снегоуборщики, мульчувачі, часникові садильники і копалка, екскаватори та садильники картоплі, сівалки як овочеві, так і зернові, косарки роторні та сегментні, розкидачі солі і піску, корчівники пнів і багато іншого. Тому перед покупкою варто розуміти, що ціни трактора і покупка самого трактора недостатньо для роботи, без навісного інвентаря не буде виконуватися ніяка робота.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs