Ніякої передоплати!

Чи варто купувати міні-трактор для невеликої ділянки землі?

В наш час важко уявити навіть маленьке господарство без сучасної техніки. Одним із найбільш затребуваних транспортів у сільському та комунальному господарстві вважається мінітрактор. Механізація праці суттєво підвищує продуктивність та врожайність земельних угідь. Перед покупкою сучасного транспорту багато хто задається питанням "чи варто купувати мінітрактор для невеликої ділянки і як його вибрати". Щоб відповісти максимально ємно та доступно на нього, ми вирішили виділити всі аспекти вибору та оформити до статті. Інтернет-магазин Мотокосмос спеціалізується на продажу малогабаритної та великогабаритної сільгосптехніки в Україні та завжди допоможе з вибором необхідного транспорту.

Чи потрібно купувати міні-трактор для невеликої ділянки землі?

Перед тим як купувати транспорт, об'єктивно треба оцінити реальність з бажаннями та підібрати оптимальний варіант з урахуванням площі землі та цілей використання. Міні-трактори потрібні та актуальні в таких сферах:

 • Сільське господарство - земельні ділянки треба обробляти щосезону для отримання врожаю з посівних культур, якщо ваше поле має площу від 2 Га та більше, то краще купити мінітрактор, для меншої земельної ділянки підійде мототрактор чи мотоблок;
 • Фермерство - на фермах найчастіше використовують саме малогабаритні трактори, тому що тут важлива відмінна вантажопідйомність навішування, якість та міцність комплектуючих;
 • Птахофабрика - на птахофабриках застосовують як мінітрактори, так і мототрактори, вибір залежить від цілей експлуатації та площі бізнесу;
 • Комунальне підприємство - оскільки мототрактори агрегатуються переважно заднім навісним обладнанням, то в комунальній галузі їх складно використовувати, тут потрібні міні трактори.

Як вибрати міні-трактор для ділянки різної площі?

При виборі сільськогосподарської техніки ми рекомендуємо звертати увагу на широкий спектр критеріїв та зіставляти технічні дані агрегату із реальними умовами експлуатації. Якщо виникнути складнощі з вибором, наші менеджери завжди готові допомогти та проконсультувати. Отже, як вибрати міні-трактор:

 1. Настройки транспорту. Габарити моделей відрізняються залежно від торгової марки та потужності агрегату. При виборі розмірів рекомендуємо звертати увагу на умови експлуатації, необхідність проїжджати у вузькому просторі, розгортатись у мінімальному радіусі.
 2. Потужність двигуна. Ключовий критерій вибору будь-якого сільськогосподарського транспорту. Потужність мінітрактора варіюється від 18 до 50 кінських сил. Цей показник варто вибирати в залежності від того, яку площу ділянки та цілі потрібні для виконання.
 3. Комплектація. У стандартну комплектацію входить крісло, що регулюється, панель приладів, всі важелі управління, навісна система, привід, ЗІП набір. Додатково агрегат може комплектуватись кабіною, системою кондиціювання, базовим навісним обладнанням.
 4. Технічні дані навішування. Також важливі при виборі агрегату, тому що від цього залежить, чи подужає транспорт ті чи інші завдання. Вантажопідйомність навішування варіюється від 300 до 1000 кг. Вал відбору потужності, як правило, двошвидкісний, але може мати й більше режимів роботи.
 5. Додаткові опції. Вибираючи міні трактор в Україні, зверніть увагу на додаткові опції: реверс, ходоуменьшитель, блокування диференціала, гідропідсилювач керма та інше.
Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs