Ніякої передоплати!

Техніка для комунальних підприємств

Техніка для комунальних підприємств

  

Щороку в Україні в зимовий період часу випадає сніг, який ускладнює пересування автомобілів по проїжджих частин, приватним територія, а також пересуватися людям по тротуарах і доріжках. Для вирішення цієї проблеми придумали спеціальну комунальну техніку, яка часто складається з минитрактора і спеціального навісного обладнання. Для цієї роботи відмінно підійде мінітрактор Джинма ціна якого набагато нижче європейських і білоруських аналогів.

 

Параметри і особливості техніки для комунальних служб

 

     ·         Потужність. Як правило даний показник може варіюватися від 24 до 40 кінських сил, адже це залежить від типу і розміру необхідного навісного обладнання. Це дизельні трьохциліндровий і чотирициліндрові мотори з примусовим водяним охолодженням, наприклад, марки KM385-BT - на думку багатьох найнадійніший дизельний двигун для сільськогосподарської техніки.

    ·         Кабіна. Обов'язковою умовою для трактора є кабіна з опаленням, адже доводиться працювати в холодну пору року при негативних температурах. Якщо купити мінітрактор Джинма без кабіни для прибирання снігу - оператор не зможе тривалий час проводити роботи.

   ·         ВВП (вал відбору потужності). Практично всі навісне обладнання працює за допомогою карданного валу, тому наявність ВВП - обов'язкова умова.

   ·         Посилена рама. Часто спереду минитрактора встановлюється важка лопата відвал, яка дає навантаження на раму техніки.

   ·         Блокування диференціала. Взимку досить часто мінітракторів доводиться працювати в заметіль і ожеледь. Повний привід і блокування заднього диференціала допомагають збільшити прохідність техніки. Для того щоб таких проблем не виникало, наш інтернет магазин радить для прибирання снігу купити мінітрактор Jinma.

  ·         Гідровиходи. Вони потрібні для підключення гідравлічного причепа, а також навісного обладнання, яке працює від гідравліки минитрактора.

 

Навісне обладнання для комунальних підприємств

 

Для комунальних мінітракторів є безліч навісного та причіпного обладнання, яке дозволяє без праці здійснювати прибирання територій та проїжджих частин від снігу, що випав, сміття і бруду.

 

    ·         Лопата відвал. Може встановлюватися як спереду, так і ззаду минитрактора. Ширина захоплення варіюється від 120 до 300 сантиметрів. Вибір ширини залежить від потужності минитрактора. Якщо купити Jinma з потужністю 24 кінських сил - підійде лопата з шириною захвату 160 сантиметрів.

   ·         Підмітальна щітка. В Україні не великий асортимент такого навісного обладнання. Є з шириною захвату 160 і 200 см. Кріпиться ззаду трактора і працює за допомогою ВВП (валу відбору потужності). Бувають моделі з бункером під сміття.

   ·         Шнековий снегоуборщик. Встановлюється вкрай рідко за рахунок високої вартості. Здійснює відкидання снігового покриву висотою до 30 см і відмінно підходить для розчищення приватних територій.

   ·         Машина для розкидання солі і піску. Працює в парі з лопатою відвал. Найчастіше застосовується для розчищення доріг загального призначення. Виконує роботу з видалення льоду з доріг.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs