Ніякої передоплати!

Види навісного обладнання для мототракторов

Види навісного обладнання для мототракторов

В умовах постійно зростаючої конкуренції в сфері сільського господарства, багато фермерів задаються питанням як зробити мототрактор найбільш ефективним за мінімум вкладень. Особливо актуально це для власників великої кількості земель та агробізнесменів. Відповіддю ж є оптимальний підбір додаткового обладнання, яке зробить ваш мінітрактор універсальним сільгосп знаряддям, дозволивши заощадити на покупці різної техніки.

Різновиди навісного обладнання

Навісні і причіпні агрегати максимально розширюють виробничі можливості мототрактора. Вибравши новітнє і якісне обладнання, ви зможете:

  • Обробляти грунт по своїх потреб (культивування, орання);
  • Косити і заготовляти корми;
  • Цілий проводити прибирання двору і ділянки;
  • Виконати весь цикл вирощування різних культур;
  • Перевозити необхідний вантаж (врожаю або матеріалів).

Плуг - одне з головних пристосувань хлібороба, призначене орати ділянки. Двокорпусні агрегати підійдуть для машин з 12-30 к.с. Вони забезпечують можливість обробки грунту глибиною в 20-25 см (глибина обробки регулюється) при ширині охоплення 25-70 см. Четирёхкорпусние ж орють землю глибше, мають набагато більший радіус дії і зажадають потужного мототрактора (починаючи з 35 к.с.),

Підготувати і вирівняти грунт допоможе борона. Існують дискові (12-16 дисків, з захопленням 110 і 150 см) і зубові (захоплення до 400 см, глибина - 9), що володіють одно- і триточковим механізмом кріплення. Даний інвентар має різну вагу (200-660 кг) і підійде для мототракторов з 17-35 к.с.

Наявність картоплесаджалки забезпечить швидку посадку бульб на будь-яких площах. Пристрій зажадає мінімум потужності від трактора - стартуючи з 14 к.с. Щоб зберегти паливо і не затоптувати надмірно землю, для солідних полів краще взяти дворядну різновид садильники - за раз сідає 2 ряди картоплі.

За допомогою лопати відвалу можна розчистити сміття з двору або ділянки, вирівняти майданчик, прибрати сніг. При задньонавісним кріпленні механізм активується підключеної підвіскою. Передненавесние рухаються за допомогою гідравліки. Мототрактора з 14-18 к.с. досить для використання відвалу до 85 кг.

Обзавівшись навантажувачем, ви зможете вантажити і розвантажувати різні матеріали. Він складається з ковша і стріли. До мототракторам підійде обладнання до 1500 кг.

Для перевезення будь-яких вантажів до 2 тонн на своїй ділянці і присадибної території купите причіп. Самосвальні типи причепів призначені для переміщення щебеню і піску, а бортові - для упакованих контейнерів, блоків, будматеріалів.

Чим більше осей має причіп, тим він буде стійкіше, особливо на важкопрохідних шляхах, і зможе транспортувати більшу вагу.

Наведені приклади обладнання дають ясно зрозуміти, як зробити мототрактор кращим помічником справжнього хлібороба.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs