Ніякої передоплати!

Увага! Аферисти в мережах! Скажи ні предоплатам!

Увага! Аферисти в мережах! Скажи ні предоплатам!

Для мільйонів українців придбання сільгосптехніки через Інтернет - не розкіш, а необхідність.

Сучасні онлайн-майданчики пропонують хороший пакет послуг: цілодобові консультації, виїзні тест-драйви, доставка машин в будь-яку точку світу. Ось тільки це не гарантує, що ви товар дійде до вас.

Тільки в 2018 р Нацполіція в декількох областях завела десятки справ за фактом вимагання грошей у фермерів шляхом обманних схем з купівлі тракторів онлайн.

Йдеться про десятки і навіть сотні тисяч гривень. У більшості випадків, шахраї просили повну або часткову передоплату вартості техніки, після чого безслідно розчинялися на просторах мережі.

Компанія «Мотокосмос» не може стояти осторонь цієї ситуації. Сьогодні ми зібрали для вас найбільш поширені мережеві афери і методи протидії їм.

Шахрайські схеми - які вони?

З кожним роком аферисти стають все більш винахідливими. Але деякі з них повторюються із завидною регулярністю:

 1. Інтернет-магазин, якого немає. Тут можливі два сценарії:

 • З вами зв'язуються «менеджери» компанії, пропонуючи купити мінітрактор на вигідних умовах. Після закінчення угоди з вас вимагають аванс або 100% оплату. Після виконання цієї умови, магазин «випаровується», термін оренди офісу закінчується на наступний же день. Кінці у воду, як то кажуть.

 • «Гарячі» пропозиції. Продавець під виглядом акції намагається продати вам нібито нерозмитнений трактор. Зрозуміло, за «лівак» він хоче більше і з передоплатою. Події розвиваються стандартно.

 1. Дешево і сумно. В даному випадку, шахраї користуються бажанням фермера заощадити. Сільгосптехніка пропонується по екстремально низькими цінами. У кращому випадку, під виглядом фірмового минитрактора Garden Scout або Shifeng вам продадуть неякісний фальсифікат. У гіршому - передоплата і «до побачення».

 2. Трактор «з рук». Купувати великі товари у приватної особи віддалено - завжди ризик. Але, якщо на ваші прохання оглянути машину або оплатити покупку післяплатою, торговець відповідає агресією, не сумнівайтеся: по той бік екрану - шахрай.

Як розпізнати афериста в мережах? На жаль, іноді це неможливо. Більшість з них відбуває покарання в місцях позбавлення волі.

Купити брендовий сільгосптехніку в Інтернеті РЕАЛЬНО

Протистояти злочинним схемам не тільки можна, а й треба:

 • Ніхто не може вимагати з вас передоплату. Завжди розплачуйтеся за товари після доставки і оцінки їх стану.
 • Вибирайте перевірені магазини, з компетентними продавцями, реальними відгуками і офіційним сайтом.
 • Менеджери нашого інтернет-магазину з задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання.
 • Вартість хороших агрегатів не може бути менше середньоринкової.
 • У «Мотокосмосе» ціни на мототрактори стартують з 50, на міні-трактори - зі 100 тис. Грн.
 • В Україні реалізуються тільки розмитнені товари.
 • Ми пропонуємо професійну мінітехніку та навісне обладнання з передпродажною підготовкою. Ви завжди можете відвідати наш майданчик і замовити демо-показ за попереднім записом.

Більше про шахрайські схеми - в відео на нашому каналі вYoutube.

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs