Ніякої передоплати!

Заготівля сіна мінітрактором: яке обладнання вибрати?

Заготівля сіна мінітрактором: яке обладнання вибрати?

Свіже злакова або посівне сіно - один з найважливіших джерел живлення домашньої худоби в зимовий час. Причому використовуватися воно може і як підгодовування, і в якості сінажу або силосів.

Яку б технологію заготівлі та зберігання сіна ви не вибрали, вам не обійтися без сучасного обладнання. Використовуйте мінітрактор на всіх етапах сінозаготівлі, щоб заощадити час і сили.

Косовиця

Для сінажу робите скіс не пізніше стадії цвітіння і колосіння бобових і злакових, коли трава містить максимальну кількість каротину, протеїну і мінеральних речовин.

Якщо вам потрібно сіно вологістю до 15%, косовицю сіножатей краще залишити на сухий сонячний день після того, як просохне роса. Осінній укіс потрібно завершити до перших заморозків.

У сільському господарстві поширені два типи тракторних сенокосилок.

  • Роторна косарка. Підключається до фронтальної і задньої підвіски. Трава зрізається шаблевидними ножами, що вільно обертаються в двох роторах у напрямку один до одного, і укладається в покоси. Найбільш доступний спосіб косіння.
  • Сегментно-пальцева або кінна коса. Агрегатується до фронтальної навішуванні мІнІтрактора і виводиться з правого боку; відео пристосування в роботі - на нашому сайті.

Ріжуче полотно містить нерухомі пальці і рухомі поступально ножі, які зрізають траву на висоті не більше 5 - 8 см від землі, що гарантує цілісність і краще збереження трав'яного матеріалу. Косарка добре повторює рельєф місцевості.

Валкування і просушка

Після того, як сіно укладено в покоси, його слід пров'ялити і висушити. Природна сушка триває до досягнення 50% вологості. Щоб сіно НЕ упріло і втрачало вологу поступово, використовуйте обладнання для валкування та провеіванія.

Простими і доступними засобами для оперативного догляду за свіжоскошеної і підсушеним сіном є граблі на мінітрактор:

  • Зубові. Граблі-гребені складаються з пружних зубців, які загрібають сіно з прокошування в валки, полегшуючи їх подальшу вантаження і перевезення.
  • Ворушилки, вони ж "сонечка". Робочий орган - 3 - 4 кільця- "сонечка" з зубцями, з'єднаних під кутом - виконує відразу 3 операції: валкування, ворушіння і аерацію сіна. Працює в зчепленні з навісним минитрактора навіть на вологому матеріалі і нерівних ділянках, що підтверджується відео в роботі.

Тюкування

Пресоване сіно - прекрасна альтернатива розсипний. Так вдається досягти кращої консервації поживних речовин в сенаже при вологості не більше 20 - 24% і в 2,5 рази скоротити витрати на транспортування. До того ж, стоси займають мало місця.

У малих і середніх господарствах найчастіше використовують рулонні прес-підбирачі:

  • Забір сіна з валків здійснюється пальцями;
  • У пресувальною камері сеноматеріал ущільнюється за допомогою ременів в циліндр і перев'язується шпагатом;
  • Рулон щільністю до 140 кг / м³ і масою до 500 кг викладається на поверхню сінокосу.

Готові пакунки можна відразу везти причепом до місця зберігання.

 

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs