Ніякої передоплати!

Навантажувач Changlin TS 100

Навантажувач Changlin TS 100

Щоб конкурувати в транспортній логістиці, в комунальному обслуговуванні, будівництві потрібна сучасна продуктивна техніка з великим моторесурсом. Щоб ефективно виконувати завдання з навантаження і транспортування вантажів, рекомендуємо купити навантажувач Changlin TS 100.

Гусеничний ланцюг, виконана з високоякісного поліуретану, дозволяє виконувати роботи на асфальтованій поверхні без псування покриття. При цьому збереглися характеристики високої прохідності. Якщо компанії потрібна техніка, яка здатна проходити по поверхні бездоріжжя, асфальту і виконувати роботу незалежно від погодних умов, рекомендуємо придбати навантажувач Changlin TS 100. Купити модель в «Мотокосмос» можна сьогодні на вигідних умовах.

Технічні особливості

Якщо компанії потрібна техніка з середньою продуктивністю, але великим моторесурсом, пропонуємо придбати навантажувач Changlin TS 100. Ціна, умови покупки пропонуються максимально вигідні для українських компаній. Зверніть увагу на наступні технічні характеристики.

Двигун

На машину встановлений потужний двигун Cummins потужністю 100 к.с. Наддувши істотно поліпшив продуктивні характеристики. ККД зросла на 10% без збільшення кількості оборотів мотора. Використання енергії відпрацьованих газів привело до того, що деталі двигуна менше зношуються, збільшився моторесурс.

Захищає від програвав надійна система примусового рідинного охолодження, що особливо важливо в літній час. У зимовий час передпусковий підігрів дозволяє швидше ввести техніку в експлуатацію.

Гідравлічна система

Встановлено гідростатична повнопривідна система, яка складається з наступних компонентів:

  • приводний двигун MS06 від компанії «Poclain» (Франція);
  • гидронасос від німецької компанії Rexroth
  • зрівняльний клапан;
  • додаткові насоси.

У такій комплектації гідравлічна система служить тривалий час. Гідравліка з'єднується безпосередньо з маховиком двигуна, в результаті зводяться до мінімуму втрати потужності. Вантажопідйомність і маса машини - 1200/4000 кг. Обсяг ковша - 0,55 м3.

Ходова

Стандартного типу для гусеничних моделей. У комплектацію входять:

  • гусеничний ланцюг розміром 320х84 мм;
  • провідне колесо в формі зірочки;
  • направляючі колеса;
  • опорні і підтримувальні ролики.

Завдяки такій конструкції збільшується прохідність техніки і знижується тиск на грунт. Ланцюг з високоміцного поліуретану дозволяє без шкоди для асфальтного покриття виконувати роботу на вулицях населеного пункту, в парку. При цьому не практично не залишаються сліди на вологій землі як після роботи на колісній техніці.

Кабіна

Кабіна відповідає всім умовам безпеки, відповідно до вимог FOPS / ROPS. На вікнах встановлені решітки, є ремені безпеки, поручні, аварійна блокування і зупинка механізмів.

Конструкція забезпечує хороший огляд 360о. Для зменшення кількості сліпих зон встановлені дзеркала заднього виду, в тому числі і на гідравліки.

Управління

Встановлено сервопривід, гідродросель в поєднанні зі зручним механічним джойстиком. Опція автоматичного вирівнювання ковша запобігає висипання грунту під час навантаження і мінімізує втрати. Плаваючий ківш повторює рельєф землі, як опція дозволяє брати тільки сам вантаж (без землі).

Таким чином, якщо ваш парк спецтехніки потрібно поповнити моделями, на яких зручно працювати в сиру погоду, пропонуємо придбати навантажувач Changlin TS 100. Ціни і умови покупки описані нижче.

Як купити техніку?

Компанія «Мотокосмос» зняла обов'язкову передоплату. Тепер клієнт оплачує техніку після детального огляду, перевірки її працездатності.

Якщо вам складно оплатити відразу повну її вартість, пропонуємо купити навантажувач Changlin TS 100 в Україні за умовами низькопроцентного кредиту. Ви можете самі вибрати період оплати, визначити суму внесення щомісячних платежів.

З усіх питань звертайтеся до відділу продажів або залиште номер телефону, менеджери самі вам передзвонять.

 

  Технічні характеристики:

Модель двигуна Weichai WP 3.2 з турбонаддувом
Паливо дизель
Максимальна потужність, к.с. 100
Максимальна швидкість руху вперед/назад, км/год 18/18
Система приводу гідростатична повнопривідна
Тип приводу привід насоса + тяговий двигун 
Модель приводу гідронасоса MPT046C-BA Bosch Rexroth pump
Модель приводного двигуна MS06 (POCLAIN, Франція)
Розмір гусеничного ланцюга 320х84
Габарити (ДхШхВ), мм 3700х1994х2030
Максимальна вантажопідйомність, м3 1200
Ширина ковша, мм 2030
Обсяг ковша, м3 0,55
Висота розвантаження при куті 45, мм 2450
Кліренс, мм 200 
Вага, кг 4000 

 

Тип навантажувача: З бортовим поворотом
Виробник: Changlin
Потужність: 100 к.с.
Вантажопідйомність: 1200 кг
Висота підйому, м: 2-4 м
Наші бренди
  • © 2012—2022 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs