Ніякої передоплати!

Виробник Changlin

Виробник Changlin-бюджетна Китайська спецтехніка для виконання основних завдань

Компанія "Мотокосмос" є дистриб'ютором різної спецтехніки, в тому числі та бренду Changlin. На сьогоднішній день якісна збірка, великий моторесурс роботи, висока продуктивність дозволили зайняти спецмашинам Чанглін 40% внутрішнього ринку в Китаї. Сьогодні моделі експортуються в десятки країн світу. Якщо ви хочете недорого придбати якісну техніку, що витримує граничні навантаження, рекомендуємо купити Changlin в Україні зі швидкою, безкоштовною доставкою.

Застосування

Спецтехніка застосовується в наступних видах робіт.

  1. Добувна і переробна промисловість. Застосовується техніка з відвалами, ковшами, вилами, захопленнями, ножами. Все це обладнання дозволяє знімати грунт, добувати Рудні та нерудні, твердопаливні корисні копалини. Крім того, використовуються моделі для перевалки, транспортування і навантаження матеріалів на переробних цементних, металургійних заводах, де потрібно постійно виконувати великі обсяги роботи.
  2. Будівництво. Виконуються землерийні роботи: підготовка "подушки" під залізничне полотно, прибирання будівельного сміття, розробка траншей для підземних комунікацій. Рекомендується купити новий для вирівнювання будівельних майданчиків під торговельні комплекси багатоповерхові забудову.
  3. Комунальна сфера. Використовується для прибирання сміттєвих Куп, снігоприбиральних робіт, ремонту гідротехнічних комунікацій.
  4. Сільське господарство. Виконується навантаження зерна, сіна, силосу, збирання іншої сипучої сільгосппродукції. Також техніка застосовується для розподілу, перевалки сінажу.

Таким чином, рекомендується для виконання великих обсягів завдань.

Технічна характеристика

Моделі витримують інтенсивну експлуатацію, завдяки ряду впровадженим конструктивним рішенням.

Продуктивність, економічність

Техніка оснащується потужними турбованими двигунами в комплектації з ефективними системами охолодження. Таке рішення дозволяє витримувати великі навантаження під час експлуатації протягом усього дня.

При цьому Паливна система невибаглива до пального. Витрата ДП прийнятний, істотно знизило витрати на експлуатацію.

Гідрооб'ємна Трансмісія-відмінний привід купити Changlin. Ціна швидко окупається, завдяки тому, що реалізовано це рішення, Трансмісія витримує великі навантаження. Для управління гідравлікою застосовуються посилені джойстики, Рульове управління.

Гідравлічні пристрої та вузли, розроблені зі зносостійких матеріалів, які служать до 2000-4000 мотогодин і довше.

Прохідність, маневреність

Повний привід або широка колісна або гусенична шина дозволяє працювати на будь-яких типах грунтів і в будь-яких умовах. Для робіт на нестійких, заводнених типах грунтів продаються болотоходи.

Функціональність і взаємозамінність

На багато моделей встановлюються швидкознімні робочі органи, завдяки чому протягом дня техніка чанглін буде виконувати послідовно кілька завдань протягом усього дня. Універсальність в цьому відношенні хороший привід придбати новий Changlin, ціни окупаються завдяки багатофункціональності та швидкої зміни завдань.

Безпека і комфорт

Кабіна з хорошим круговим оглядом захищає від сипучих матеріалів, падаючих предметів. Є захист від перекидання. Всередині встановлено високоякісне кліматичне обладнання. На приладовій панелі реалізований сучасний дисплей. Встановлені камери або дзеркала заднього виду. Положення гідравлічного рульового управління і крісла регулюється.

Як купити спецтехніку Changlin?

Для замовлення будь-якої моделі та комплектації звертайтеся у Відділ продажів. Менеджери "Мотокосмос" швидко підберуть техніку по потужності, функціоналу виходячи з індивідуальних потреб.

Найпопулярніші запити

Мототрактор, Навісне обладнання для мототракторів, Мототрактори до 60 000 грнМінітрактори, Китайські мінітракториЯпонські мінітракториМінітрактори з кабіноюМінітрактори без кабіниМінітрактори Б/У, Навісне обладнання для мінітракторів, Мінітрактори до 90 000 грнМінітрактори до 100 000 грн, Мінітрактори до 300 000 грн, КвадроциклиДитячі квадроциклиКвадроцикли для підлітківКвадроцикли для дорослихЕлектро квадроциклиФронтальні навантажувачіТелескопічні навантажувачі, ТракториТрактора МТЗ (Belarus), Китайський трактор, Італійський тракторУкраїнський трактор, Гусеничний тракторКолісний тракторСамоскидиСамоскиди HOWOВантажівки HOWOБульдозериАвтогрейдериБетономішалки (Міксери)

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs