Ніякої передоплати!

Розкидачі добрив Akpil

Як вибрати та Де купити розкидачі добрив в Україні?

Розкидачі мінеральних і органічних добрив є досить популярним і навіть необхідним додатковим обладнанням в сільськогосподарському секторі. Такий агрегат дозволяє не просто вносити добриво в грунт, але і правильно, рівномірно розподіляти його, що позитивно впливає на якість і кількість врожаю.

Розкидачі діляться на 2 види: техніку, яка використовується з мінеральними і органічними добривами.

Більш популярними та затребуваними є саме машини, які працюють з мінеральними добривами. Агрегат для мінеральних добрив необхідний для більш точного внесення добрив, які виробляються в гранулах (так званих, сипучих). Важливо бути уважним до даної техніки, а точніше до регулювання кількості добрив і їх рівномірності на грунті. Якщо ви підбираєте дану техніку для свого підприємства, ціни розкидачі добрив в нашому інтернет-магазині Вас приємно порадують. Детальніше про технічні особливості та принцип роботи агрегату читайте далі.

Як влаштовані та працюють розкидачі мінеральних добрив?

Механізм роботи даного пристрою досить простий. Розкидачі для мінеральних добрив складаються з рами (найчастіше виконана з металу), бункера, механізму дозування і тарілки, оснащеної спеціальними лопатами, які, власне, і розкидають необхідні матеріали. Принцип роботи простий: механічний пристрій для перемішування допомагає удобрення зі спеціального бункера перейти до пристрою, який дозує кількість добрив. Даною пристрій відокремлює певну порцію, яка потрапляє на "тарілки". Кожна з тарілок обертається навколо своєї осі, це забезпечує рівномірний поділ добрив по всій ширині агрегату.

Плюси та мінуси використання розкидачів в господарстві і на підприємствах

Розкидачі добрив необхідні для того, щоб» підгодовувати " рослини. Добрива позитивно впливають на ріст і загальну якість конкретних рослин, захищають їх від хвороб, а також збагачують грунт речовинами.

Плюси використання розкидача:

  • швидкість обробки великої площі ділянки;
  • рівномірність добрива всієї ділянки;
  • можливість машинно контролювати кількість добрив для кожної ділянки;
  • зменшення ролі "ручної роботи" на сільськогосподарських ділянках;
  • простота і зручність використання і подальшого обслуговування.

Єдиним мінусом подібних агрегатів можна назвати їх вартість. Але для фермерських і сільськогосподарських підприємств за рахунок великих площ розкидачі добрив ціна швидко окупається. Плюс до цього додається вартість зекономлених добрив, тому економічна вигода видно неозброєним поглядом.

Розкидачі добрив купити недорого і з доставкою по Україні

Щоб замовити розкидачі добрив в Києві або ж з адресною доставкою в усі регіони України, зв'яжіться з фахівцями нашого магазину. Вони зорієнтують вас за термінами доставки, точної вартості техніки, а також дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs