Ніякої передоплати!

Чи варто купувати міні-трактор б/у в Україні?

Чи варто купувати міні-трактор б/у в Україні?

У сільському господарстві найбільш затребуваним та універсальним транспортом вважається мінітрактор. Перед покупкою багато хто стає перед питанням, який вибрати краще мінітрактор, новий або уживаний. Нові та підтримані моделі мають як переваги, так і недоліки. У цій статті ми розповімо про всі нюанси купівлі універсальної техніки, про ризики підтриманих міні-тракторів.

Купити мінітрактор б/у в Україні: всі за і проти

Оскільки нові мінітрактори купити сьогодні недешево, багато хто зважується на придбання вживаної техніки. Ми вирішили розібрати всі плюси та мінуси такої покупки та зробити висновок, чи виправдані ризики в даному випадку.

До переваг б/у мінітракторів відносять:

  • Вибір моделей та пропозицій на сайтах та дошках оголошень, тому що купити мінітрактор б/у в Україні можна на різних ресурсах;
  • Більш вигідна ціна мінітрактору б/в ніж нового агрегату;
  • Відсутні переплати при купівлі, порівняно з оплатою нової техніки в кредит або розстрочку.

Недоліки уживаної техніки

Недоліків у придбання не кращого за станом мінітрактора набагато більше, тому перед тим, як вибрати та купити агрегат, рекомендуємо з ними ознайомитися:

  • Підвищений знос мінітрактора та необхідність у постійному обслуговуванні та ремонті;
  • Самостійне вивчення та пошук рішень у настроюванні механізмів та управління мінітрактору, адже багато хто б/в продається вже без технічної документації від виробника;
  • Відсутність гарантії на ремонт і заміну комплектуючих, оскільки, як правило, мінітрактори вже продаються після закінчення гарантійного терміну;
  • Збільшене споживання палива - уживаний транспорт більше споживає палива, ніж новий.

Висновки про купівлю мінітрактора

З усього вищепереліченого можна дійти невтішного висновку, що б/у мінітрактори вигідніші за ціною, але менш надійні за технічним станом і наявності гарантії на транспорт. Тому якщо все-таки вирішуватися на цю авантюру варто зважити всі за і проти, тому що покупка може виявитися справжньою проблемою і безглуздою витратою грошей.

Переваги та недоліки нових мінітракторів

Нові мінітрактори та інші сільськогосподарські агрегати відрізняються масою плюсів і лише одним мінусом порівняно з уживаними. До плюсів нової техніки відносять насамперед високий рівень продуктивності, оскільки не зношені моделі працюють із максимальними можливостями. Купуючи мінітрактори кращого стану, землеробів насамперед тішить економне споживання палива транспортом.

Нові агрегати відрізняються економністю витратних матеріалів. Ще однією найважливішою перевагою мінітрактору від заводу є наявність гарантії терміном від 12 до 24 місяців. Нова техніка не потребує частого обслуговування та серйозного дорогого ремонту. Чого не скажеш про мінітрактори б/у. Далі ми розповімо, як вибрати новий та вживаний мінітрактор в Україна.

Ключові критерії вибору мінітрактора

Універсальний транспорт для сільського господарства варто вибирати в залежності від площі ділянки, що обробляється, і передбачуваних завдань. При виборі нового мінітрактору ми рекомендуємо звертати увагу на такі технічні дані:

  1. Потужність двигуна. Від цього показника залежить з якими завданнями та площею землі впоратися агрегат. Для невеликих городів та земельних ділянок до 1-2 Га підійде малопотужний транспорт із тяговою силою від 12 до 18 кінських сил. Якщо є потреба в обробітку ґрунту від 5 Га, рекомендуємо звертати увагу на трактори потужністю від 24 кінських сил. З обсягами робіт від 10 Га і вище впораються ще потужніші моделі (35-50 кінських сил).
  2. Гідравлічна система. Чим більша вантажопідйомність навісної системи, тим з ширшим переліком пристроїв може працювати мінітрактор. Також вибираючи гідравлічну систему, важливими є показники валу відбору потужності. В асортименті представлені мінітрактори з одно, дво та тришвидкісними ВОМ.
  3. Ширина обробки площ. Міні-трактори з потужністю в 12-18 кінських сил можна агрегатувати навішуваннями з шириною захвату до 1,5 м. Чим більший показник потужності транспорту, тим ширше допускається для експлуатації навісне обладнання.
  4. Матеріал корпуса. Так як техніка піддається механічному та атмосферному впливу, матеріал кузова краще вибирати з оцинкованого матеріалу та з мінімумом пластику. Оброблена сталь більш стійка до перепадів температур, вологи та інших атмосферних опадів.
  5. Комплектація. У набір разом мінітрактором може входити повноцінна гідравліка з триточковим зчепленням, ВОМ, парою або кількома парами гідровиходів, розеткою для причепа, сучасна оптика, крила на колеса, кабіна, ящик для інструментів, противаги на колеса та передній міст, базове навісне обладнання, технічна .

Як вибрати міні-трактор?

При виборіуживаного рекомендуємо звертати увагу на технічний стан комплектуючих. Перше - це серце будь-якого транспорту, двигун. Це найдорожчий елемент техніки, з яким можна провозитися дуже довго і витратно, якщо не звернути увагу на його технічний стан та знос. Основні етапи перевірки двигуна:

  • Увімкніть двигун та прослухайте, як він працює, чи немає якихось сторонніх звуків;
  • Огляньте моторний відсік транспорту та перевірте чи є патьоки палива або охолоджуючого засобу;
  • Перевірте дим із вихлопної труби, якщо є чорний або білий дим, можливі проблеми у паливній системі чи карбюраторі;
  • Перевірте роботу двигуна при підвищених обертах та високих навантаженнях.

Наступним важливим моментом при виборі вживаного транспорту є трансмісія. Перевірити її також нескладно, достатньо при русі подивитися, як вона працює на підвищених і понижених рядах передач, з великими навантаженнями на транспорт. Якщо є блокований диференціал, його також варто оглянути і протестувати на справність. Інші ключові моменти при виборі мінітрактора б/в: ходова частина (знос і пошкодження покришок, фіксація коліс при їзді та на поворотах, рульова тяга та маневреність, наявність іржі та зварювальних швів на кузові, справність важелів керування, датчиків на панелі, стан зчіпного агрегату та гідравліки.

Як бачите, вибрати не новий мінітрактор набагато складніше та ризикованіше. Тому ми не рекомендуємо купувати вживані транспортні засоби. Завжди є великий ризик придбати несправний та вимагають великих вкладень у майбутньому міні-трактор. Придбати нову сільгосптехніку у Києві можна на нашому сайті. Надсилаємо без передоплати по всій Україні. Доставка повністю безкоштовна.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs