Ніякої передоплати!

Топ мототракторів Кентавр у 2023 році

Топ мототракторів Кентавр у 2023 році

Мототрактори мають велику популярність в Україні, тому що продаються за доступною ціною і застосовуються в різних сферах. Одним із провідних виробників сільгосптехніки є Кентавр. Під цією торговою маркою випускається транспорт від китайського виробника ДВ. У модельному ряді бренду представлені моделі потужністю від 15 до 20 кінських сил. У цій статті ми розповімо про відмінності мототракторів Кентавр та найпопулярніші моделі цього року.

Який вибрати мототрактор?

Мототрактор є чотириколісним транспортом з мотоблочним двигуном і одноточковою навісною системою. При виборі мототрактора рекомендуємо звертати увагу на такі нюанси:

 1. Потужність двигуна. Від цього показника залежить, з якими завданнями зможе впоратися транспорт. В асортименті виробника Кентавр представлені моделі потужністю від 15 до 20 кінських сил. У всіх моделях встановлено рідинне охолодження та електричний стартер, що ефективно запускає двигун у будь-яку погоду.
 2. Ходова частина. У цьому пункті важливе регулювання колії, кліренс та розмір коліс. Чим більший діаметр коліс, тим вищий кліренс. Від цього показника залежить, з якою висотою рослин можна працювати цим транспортом. Передня і задня колія, що регулюються, дозволяють обробляти різні за шириною.міжряддя.
 3. Навісна система. Мототрактори часто комплектуються мотоблочною навісною системою з одноточкою, до якої можна агрегатувати навішування тільки ззаду.
 4. Комплектація. При виборі сільгосптехніки рекомендуємо звернути увагу на наявність додаткових деталей: ящик для інструментів, додатковий генератор, базове навісне обладнання.

Перше місце в топі: мототрактор Kentavr 160 B Premium

Одна з найновіших моделей від виробника - мототрактор Kentavr 160 B Premium. Перше що впадає у вічі це вдосконалений дизайн транспорту. Компактний та маневрений агрегат працює на базі одноциліндрового двигуна з потужністю 16 кінських сил. Як і в інших моделях, тут є рідинне охолодження, що запобігає перегріву силової установки. Запускається мотор за лічені секунди за допомогою електричного стартера. Простота керування забезпечується механічною коробкою передач. На панелі приладів вказані стандартні датчики тиску масла і температури охолоджуючої рідини. Ця модель відрізняється від інших наявністю блокування диференціала, яка запобігає пробуксовці транспорту на вологому ґрунті та схилах. У комплектацію входить базове навісне обладнання від виробника: фреза та плуг. Передня та задня колії регулюються по ширині.

До переваг цієї моделі відносять:

 • Компактні розміри та маневреність за рахунок невеликої маси та досить великих коліс;
 • Наявність блокування диференціалу;
 • Розширену комплектацію, до якої входить навісне обладнання.

Друге місце в топі: мототрактор Kentavr 200 B9

Більш потужна модель мототрактора представлена нещодавно і вже стала топом продажів у 2023 році. Передні та задній міст посилені. Мототрактор Kentavr 200 B9 працює на базі одноциліндрового дизельного двигуна з потужністю 20 кінських сил. Рідкове охолодження своєчасно охолоджує двигун і запобігає перегріву. Швидкий запуск забезпечує електричний стартер. До переваг цієї моделі відносять:

 • Посилену трансмісію з диференціалом, що блокується, яка робить управління більш ефективним і простим;
 • Удосконалену систему ремінного приводу, що відрізняється надійністю та витривалістю;
 • Нову гідравліку, що складається з роздільного насоса та розподільника, що працює в плавному режимі;
 • Розширену комплектацію, до якої входить ЗІП набір та фреза на 120 см.

Третє місце у топі: мототрактор Kentavr 200 B

Попередня модель в топі найкращих мототракторів це вдосконалена версія Kentavr 200 B. Мототрактор Kentavr 200 B відрізняється такими технічними даними: одноциліндровий дизельний двигун з потужністю в 20 кінських сил, рідинним охолодженням і механічною запуском. ня система з підключенням до шестерного редуктора і шківа, можливість підключення передніх і задніх наважок, активного та пасивного обладнання, диференціал, що блокується. Ця модель відрізняється такими перевагами:

 • Компактні розміри при досить великій тяговій силі;
 • Маневреність та прохідність;
 • Підвищений моторесурс двигуна;
 • Ремонтопридатність та наявність запчастин на ринку;
 • Дешева ціна.

Четверте місце у топі: мототрактор Kentavr 160 B

Одна з найменших та бюджетних моделей у модельному ряду виробника - мототрактор Kentavr 160 B. Транспорт чудово справляється з більшістю завдань у сільському господарстві. Працює на базі одноциліндрового дизельного двигуна нового покоління з рідинним охолодженням та електронним стартером. Має ремінний привід, ремені легко замінити при зносі. Передня та задня колія регулюються по ширині. Начіпна система стандартного типу - одноочкова. Перевага цієї моделі - збільшене та більш просторе місце для оператора. У комплектацію входить сучасна оптика, крила на колеса, ЗІП набір із розхідниками на перший час, вся технічна документація.

Купити мототрактор Кентавр в Україні за вигідною ціною

Інтернет-магазин Мотокосмос спеціалізується з продажу сільгосптехніки в Україні. У нашому асортименті представлені мототрактори та мінітрактори від українських, європейських, китайських та японських виробників. Надсилаємо всю техніку без передоплати по всій Україні. Оплачуйте при отриманні готівковим або безготівковим способом у кредит або розстрочку. Доставка повністю безкоштовна. До всієї техніки надається офіційна гарантія від виробника на 12-24 місяці. У каталозі також представлене начіпне та причіпне обладнання для мототракторів.

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs