Ніякої передоплати!

Навантажувач телескопічний Everun ER2500

Навантажувач вилковий телескопічний Everun ER2500

Якщо фронтальні навантажувачі в основному призначені для сипучих вантажів, і набагато рідше для штучних об'єктів, техніка з вилковим телескопічним навантажувачем потрібна більше для захоплення штучних об'єктів. Конструктори суттєво збільшили стрілу, завдяки чому з'явилася можливість здійснювати висотну навантаження-розвантаження. Якщо ви хочете не тільки механізувати ряд процесів, але придбати техніку зі збільшеним потенціалом, рекомендуємо купити навантажувач телескопічний Everun ER2500. Така спецтехніка корисна для навантажень:

 • на зерновому току;

 • для обслуговування тваринницьких ферм, садів;

 • на будь-якому оптовому товарному складі;

 • в різних галузях будівництва.

На базовій моделі встановлені стандартні вила, які можна використовувати навантаження палет. При цьому ви можете доукомплектувати навантажувач вилковий телескопічний Everun ER2500, купити такі насадки:

 • ківш для легких матеріалів;
 • захвати для рулонів;
 • вила для палет;
 • вила багатоцільові для захоплення силосу, гною, тюків соломи.

Таким чином, ви можете істотно розширити функціонал базової моделі.

Технічні особливості

Технічні характеристики допоможуть зрозуміти, наскільки універсальна техніка або як в тих чи інших погодних умовах буде вести себе навантажувач вилковий телескопічний Everun ER2500. Ціна, представлена в магазині «Мотокосмос», спочатку трохи занижена, щоб користувачі скористалися сезоном і купили спецтехніку. Зверніть увагу на наступні характеристики.

 1. «Серцем» агрегату є дизельний двигун YUNNEI 4102 GB потужністю 80 л.с. Така продуктивність істотно розширює функціонал техніки, збільшує вантажопідйомність, швидкість роботи і інші показники.
 2. При масі техніки 5500 кг, у моделі висока вантажопідйомність 2500, але навіть при підйомі граничних вантажів зберігається стійкість техніки в будь-яких погодних умовах завдяки широкій колісній базі і шинам (16x70-20).
 3. Техніка має високу маневреність, зокрема мінімальний радіус розвороту 5,6 м. При габаритах 4500х1870х2720 навантажувач підходить для роботи не тільки у відкритій місцевості, а й критих оптових складах, відкритих обмежених умовах.
 4. Крім вил, на навантажувач може встановлюватися ківш об'ємом 1,2 м3. Максимальна висота розвантаження 4500 мм. Такі можливості дозволяють використовувати техніку для штабелювання різних вантажів на оптовому складі.
 5. Швидкість спецтехніки розвиває максимальну швидкість 30 км / год, що досить для високої продуктивності.
 6. Кліренсу 260 мм достатньо для того, щоб виконувати весь комплекс робіт на пересіченій місцевості.

Більше увагу конструктори приділили робочого місця оператора:

 1. Була розроблена кабіна що опалюється з підвищеною теплоізоляцією і звукоізоляцією. Влітку створює комфортні умови вентилятор.
 2. Управління гідравлічним устаткуванням здійснюється за допомогою зручного механічного джойстика.
 3. За рахунок камери заднього виду оператор отримує огляд 360о.
 4. Кермо і сидіння регулюються під габарити оператора.

Якщо вам потрібна спецтехніка, яка здатна працювати цілий день в будь-який сезон і погоду, купите навантажувач вилковий телескопічний Everun ER2500. Ціни і умови покупки в «Мотокосмос» вас приємно здивують.

Вигідні умови покупки в «Мотокосмос»?

Тепер клієнт не зобов'язаний вносити передоплату. Ви оформляєте заявку, отримуєте техніку, перевіряєте її працездатність, після цього можете купити навантажувач телескопічний Everun ER2500 в Україні.

Якщо у вас виникають складності з повною оплатою, придбайте техніку в кредит. У спеціальній формі можна розрахувати щомісячні платежі. Якщо ви вирішили взяти техніку, заповнюйте форму та надсилайте заявку.

 

  Технічні характеристики:

Паливо дизель
Двигун YUNNEI 4102 GB
Максимальна потужність, к.с./кВт 80
Максимальна швидкість руху, км/год 30
КПП, вперед/назад 2/2
Габарити (ДхШхВ), мм 4500х1870х2720
Кліренс, мм 260
Колеса 16x70-20
Мінімальний радіус розвороту, м 5,6
Максимальна вантажопідйомність, кг 2500
Обсяг ковша, м3 1,2
Висота розвантаження при куті 45, мм 4500
Вага, кг 5500

 

Тип навантажувача: Телескопічні навантажувачі
Виробник: Everun
Потужність: 80 к.с.
Вантажопідйомність: 2500 кг
Висота підйому, м: 5-6 м
Наші бренди
 • © 2012—2022 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs