Ніякої передоплати!

Фронтальні навантажувачі Faresin

Навантажувачі Фаресін - Європейська надійність і комфорт

Компанія Faresin Group - це італійський виробник, який був заснований в 1973 році. У компанії є дилери по всьому світу, серед них і інтернет-магазин "Мото Космос". Виробник випускає техніку для сільського господарства, будівництва, торгівлі, лісо-переробки, інших галузей, де необхідно виконувати вантажно-розвантажувальні роботи. Детальніше розглянемо основні рішення, які впроваджені в сучасну техніку.

Купити Фронтальні навантажувачі Faresin в Україні: зовнішній дизайн

Для будь-якого навантажувача важливий не тільки функціонал, але і красива обгортка. В даному випадку експлуатаційні якості і дизайн гармонійно переплелися між собою. Брендовий Колір - Червоний, який став частиною фірмового стилю продукції. Кабіна має максимальне скління, в тому числі і даху, що гарантує максимальний огляд під час виконання основних завдань. Сучасна оптика створює оптимальний огляд і в нічний час. Додаткові ліхтарі розташовані на кабіні, стрілі. Зовні все виглядає красиво і тонко опрацьовано з позиції користування, доступу до систем для обслуговування.

Фронтальний навантажувач Faresin купити в Києві: двигуни та супутні системи. Ходова система

Встановлюються турбовані двигуни Deutz в парі гідростатичною трансмісією і комбінованою системою охолодження. Двигун і всі супутні агрегати розташовані праворуч, під знімними кришками. Примітно, що з цього боку відкривається оптимальний доступ для обслуговування двигуна, паливної та системи охолодження. Тут, якщо відкриєте кришку, побачите систему зимового підігріву.

На радіаторі встановлена система Cleanfix, для продувки решітки, що важливо для роботи в запорошених умовах. Завдяки продувці решітка не забивається, і двигун повноцінно захищений від перегріву і в екстремальних умовах.

Паливний бак розташований зліва під кабіною, в оптимально зручному місці.

Ходова і гальмівна системи. Зазвичай це повнопривідні моделі. При цьому встановлюються в основному широкі шини. Є Блокування заднього моста поліпшення загальної прохідності і вантажопідйомності. Конструктори під час складання встановили Посилений передній міст Kararo.

Навантажувач Фронтальний Faresin ціна: гідравліка

Вся гідравліка розроблена німецьким виробником Bosch на замовлення фірми Faresin. Співвідношення бака гідравліки / паливного бака-4/3. Наприклад, в моделі Faresin 7.30 це 150-літровий бак гідросистеми /120-літровий паливний бак. Гідравлічний пристрій представлено кареткою з швидкознімним кріпленням і гідровиходом. Можна придбати комплектацію з ковшем, вилковим навантажувачем або без них.

Реалізована в гідравлічному пристрої навантажувачів система Load sensing, завдяки якій можливе одночасне виконання декількох операцій. Наприклад можливий одночасний підйом і висування стріли. Крім того, встановлений клапанний Keyfast, що забезпечує високу швидкість роботи стріли на низьких оборотах двигуна. Таким чином, оператору не потрібно постійно газувати під час виконання навантаження і розвантаження.

Гідравлічний бак, як і сам двигун, розташований праворуч для зручної заливки масла в гідросистему.

Таким чином, якщо хочете купити якісну техніку, яка б виконувала б великі обсяги робіт і служила десятки років і вкрай рідко ламалася, вибирайте навантажувач Фронтальний Faresin. Ціни для європейської марки досить прийнятні.

Фронтальний навантажувач купити Фарезин в Україні: кабіна та управління

Встановлена система антиопрокидування. Кабіна з панорамним склінням, в тому числі оглядом через дах. Відкривається заднє вікно і бічні кватирки.

Рульове управління з гідропідсилювачем. Є грубка, кондиціонер з дефлекторами, який розташований зазвичай ззаду. Магнітоли і колонок немає, але місця передбачені для установки.

Бічна приладова панель має кнопки управління підвищеним і зниженим ходом, омивання скла, продув радіатора, склоочисники. Є прикурювач. Джойстик управління гідравлікою з вищезгаданою системою Load sensing.

Праворуч є друга приладова панель вибором трьох режимів, в тому числі і крабового ходу.

Передня приладова панель комплектується крім основних датчиків і вимірювачів і двома бортовими комп'ютерами. Один дисплей відповідає за всі процеси роботи стріли, інший за діагностику загальних робочих механізмів і стану техніки. Виводиться інформація про положення стріли та інші дані.

Навантажувач Фронтальний Фарезин купити в Києві з доставкою по Україні

У комплектацію зазвичай входить ЗІП, мигалка, знімний ківш і вила, незамерзаюча омиває рідина для вікон. Вся техніка продається з безкоштовною доставкою по Україні. Інструктор проконсультує Вас по техніці, надасть всю додаткову комплектацію і документи.

Оплачується навантажувач готівкою при отриманні.

Фільтр
Потужність
Вантажопідйомність
Тип навантажувача
Очистити вибір
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs